Raseinių naujienų portalas

KultūraPramogos

Ledi dienos žirgų lenktynės jau greitai sudrebins alternatyvaus laisvalaikio gerbėjus

Nors žirgų lenktynės dar nauja pramoga Lietuvai, tačiau renginio organizatoriai užsibrėžė tikslą pranokti visus svečių lūkesčius ir šiais metais renginyje laukia net keleto tūkstančių lankytojų. Pasiruošimas žirgų lenktynių sezonui truko visus metus, todėl pagaliau pamatyti įspūdingiausias metų kovas nekantriai laukia ir renginio organizatoriai, ir Raseinių hipodromo fanai, jau spėję susipažinti su šiuo gera nuotaika užkrečiančiu sportu.

Ką turėtų žinoti besiruošiantys aplankyti grandiozinį žirgų ir skrybėlaičių šou? Apie tai kalbėjomės su renginio organizatore Lietuvos Žirgų Lenktynių Asociacijos prezidente Evelina Kolbasnik.

Ką būtina žinoti į renginį atvykstantiems savaitgaliautojams?

Žirgų lenktynės – tai gilias tradicijas turinti žirgų sporto šaka, stebinanti žiūrovus pašėlusiu greičiu ir intriga, kuri tęsiasi iki pat finišo linijos. Tik sporto entuziastai žino, kad šiam sportui taikomos įvairiausios taisyklės, kurios užtikrina ne tik žokėjų ir žirgų saugumą, bet ir emocijų kupiną šou. Pagal žirgo pajėgumą ir pademonstruotus rezulatus, jam priskiriamas tam tikras svoris, kurį jis turi nešti. Tai bene viena svarbiausių šio sporto taisyklių, leidžianti suvienodinti atletų jėgas. Pavyzdžiui, kumelėms priskiriamas keliais kilogramais lengvesnis svoris. Kadangi įdomios informacijos išties daug, per lenktynes komentuojame jų eigą, rezultatus, pristatome žirgus, taisykles bei kitas įdomybes. Todėl svečiai gali atsipalaiduoti ir pasisemti ne tik puikios energijos, bet ir žinių.

Raseinių hipodrome neseniai buvo atlikta renovacija. Nors vietų padaugėjo, tačiau didesnėms grupėms patariame bilietus rezervuoti iš anksto, ypač jei lenktynes norite stebėti iš VIP zonos.

Ar per lietuviškąją Ledi dieną, kaip ir užsienio lenktynėse, laikotės griežto aprangos kodo?

Praėjusiais metais Ledi Dienos lenktynės buvo surengtos pirmą kartą Lietuvoje ir sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Svečiai labai pasistengė – skrybėlaitės puošė ne vieną ponią, o po lenktynių dienraščiai mirgėjo neįprastos žirgų fiestos nuotraukomis. Šis renginys – išskirtinis, todėl pasipuošti būtina, tačiau, suprasdami lietuvių kuklumą, norime visus patikinti, kad skatiname svečius tiesiog pabėgti nuo kasdienių apdarų, ir pasirinkti šventiškesnius derinius, su skrybėlaite ar be jos.

Kokių pramogų svečiams pasiūlys šių metų Ledi dienos lenktynės?

Žirgų lenktynės – tai emocijų kupinas reginys, todėl papildomoms pramogoms nelieka nei laiko, nei poreikio. Ledi dienos lenktynėms ruošiame net penkis bėgimus, kuriuose susikaus šio sezono stipriausi atletai Lietuvoje. Taip pat sulauksime gausaus būrio dalyvių iš Lenkijos. Renginyje pristatysime papildytą Raseinių hipodromo istorijos parodą, rengsime Stilingiausios metų Ledi rinkimus, spėsime žirgą favoritą, o patys drąsiausieji galės išmėginti, koks vis dėlto jausmas yra sėdėti balne. Hipodromo teritorijoje bus galima įsigyti maisto ir gėrimų.

Ledi dienos lygiosios žirgų lenktynės – puiki pramoga sporto aistruoliams, šeimoms su vaikais, aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams ar pasyvaus laisvalaikio fanams. Renginio organizatoriai žada, kad pramogų netruks nė vienam, ir jau užsakinėja saulę ir puikų orą. Taigi pabėkite nuo gatvių triukšmo ir savaitgalį praleiskite kitaip! Vartus plačiai atversime rupjūčio 25 dieną, 15 valandą.

Partnerių informacija ir nuotr.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us