Raseinių naujienų portalas

Kultūra

Viduklės vasaros palydų šventė

Nieko gero nežadančios sinoptikų prognozės ir pavakare danguje besikaupiantys niūrūs debesys neišgąsdino nei tradicinės vasaros palydėtuvių šventės organizatorių, nei dalyvių, nei žiūrovų. Žiūrovai saugiai sėdėjo po stogine, šventės vedančiosios „kaimynkos“ Aiva Gailienė ir Ligita Matelienė gal ir nuogąstavo dėl galimos liūties, bet to neparodė – laidė sąmojus puikiai išpuoštame kiemelyje, pristatė ir pakalbino atvykusius svečius: Raseinių rajono merą A. Gricių, atvežusį pintinę su dovanomis, administracijos direktoriaus pavaduotoją G. Šulinską ir Viduklės seniūnijos seniūnę D. Ulinskienę. Na, o šaunios „Cinkelio” artistės, nepaisydamos stipraus vėjo ir vieno kito lašo lietaus, beje, tik pagąsdinusio, bet taip ir neįsismarkavusio, vaidino taip, kad juokėsi ir mažas, ir senas – iš širdies.

Vasaros palydėtuvių šventę gražiomis melodijomis pagyvino Butkiškės kaimo kapela (vadovas Andrius Bautronis), o liaudiškos muzikos sūkury sukosi ne viena pora, smagiai trepsėjo ir gausiai susirinkę vidukliškiai, ir šventės vedančiosios, ir „Cinkelio“ artistės.

Viduklės bendruomenės pirmininkė R. Morkuvienė pasveikino vasarą asmeninius jubiliejus pažymėjusius vidukliškius, seniūnė D. Ulinskienė apdovanojo tą pačią dieną Viduklės aikštyne vykusių sporto varžybų prizininkus.

Toliau koncertą tęsė žinomi atlikėjai – Monika Šedžiuvienė ir Audrius Janonis. Jų pasirodymas daugiausia džiaugsmo suteikė jauniesiems vidukliškiams. Atlikėjai ne tik dainavo,  bet ir nuoširdžiai bendravo su jaunimu, šoko, fotografavosi.

Atlikėjos Agnės Petravičienės  pasirodymo metu skambėjo ir mielos senos dainos, ir dar negirdėti nauji kūriniai.

Anglų dramaturgas Viljamas Šekspyras yra sakęs, kad gera širdis – tikras auksas. Tai tikra tiesa, ir labai džiugu, kad Viduklėje auksaširdžių žmonių yra daug. Be jų pagalbos būtų buvę sunku suorganizuoti gražią šventę. Todėl nuoširdžiai dėkojame Donatui Baukiui, Viduklės seniūnei Daivai Ulinskienei, UAB „Konrida“ vadovei Vitai Petravičienei, UAB „Kajovika“ vadovui Virginijui Kaminskui, UAB „Šilaupė“ vadovui Petrui Klimui, Stasei ir Izidoriui Juškiams, Ilonai ir Albinui Dauniams, Jovitai ir Vincentui Macijauskams, Editai ir Arūnui Vaičekauskams, Karolinai Liatukaitei – Grabinskienei, Danutei Jasiulienei ir Stasei Mockienei už paramą, organizuojant šventę.

Nors vasara skaičiuoja paskutines dienas, nusiminti neverta, – ji sugrįš kitąmet. O vidukliškiai vieni su kitais dalinasi palydėtuvių įspūdžiais, keldami balto pavydo jausmą tiems, kurie patingėjo ar tiesiog negalėjo dalyvauti renginyje. Jų dėmesiui įamžintos akimirkos nuotraukose. Manau, nesuklysiu pasakiusi, jog visi žiūrovai dėkingi už gražią kaip niekad ir turiningą šventę, kurią nuo seno  meiliai vadina „vasaros uždarymu”.

Kultūros centro informacija ir nuotr.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us