Raseinių naujienų portalas

Išlikę bažnyčios pamatai ir įamžintas Radvilų atminimas, kur užrašyti žodžiai privertė susimąstyti apie gyvenimo trapumą ir jo prasmę. Nusileidžiame į miestelį grožėdamiesi panorama. Mus pasitinka Dubingių smuklė. Tai buvę užvažiuojamieji namai. Dabar čia įsikūrusi Asvejos regioninio parko direkcija. Naujausiomis technologijomis susipažinome su Asvejos ežero gelmėmis, kraštovaizdžiu, paukščiais. Kelionė tęsėsi iki Dubingių žirgyno, kur mus pasitiko įspūdingi vaizdai, privertę ne vieną aiktelti. Mini zoo sode auginami taurieji elniai, danieliai , alpakos, poniai, mini arkliukai. Stebėjome kupranugario išdidžią eiseną, fotografavome ilgaplaukį prancūzų asilą. Matėme ir kitus Dubingių žirgyno gyventojus – stručius, povus, baltus gražius triušiukus, o ežere plaukioja baltos ir juodos gulbės, raibosios antys.

Kelionę paįvairino Meilutės Karaktinavičienės organizuota viktorina ” Ar žinome kaip saugiai elgtis keliuose?”. Geriausiai žinantys taisykles apdovanoti saugaus eismo atributais – atšvaitais. Kuriuos mums padovanojo Ariogalos seniūnijos seniūnė Valerija Jankauskienė ir Raseinių savivaldybės tarybos narys, Gėluvos benduomenės pirmininkas Jonas Vazgys, nuoširdus jiems ačiū už dovanas saugaus eismo tema.

Skambant dainoms, kurioms akordeonu akomponavo Alma Judeckienė, patenkinti grįžome namo, kupini gerų įspūdžių, pasisėmę gerų emocijų ir nuoširdžiai dėkojame mūsų Meilutei .

Lauksime kitų išvykų.

Raseinių raj. savivaldybės informacija ir nuotr.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us