Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Vaidas Kuzmarskis: esame atviri, o oponentams – griežti

 

 

Išdavystės mus tik sustiprino

Šiuo metu mes, su kandidatu į merus Dariumi Ulicku, lankome savo komandos narius, partiečius. Kalbame apie nuotaikas, būsimus rinkimus, galimus rezultatus. Šiandien atsakingiausias darbas – sudaryti mūsų, Darbo partijos Raseinių skyriaus, kandidatų į tarybą, sąrašą. Galiu tik pasidžiaugti, kad žmonės noriai sutinka būti įrašytais į DP sąrašą. Esu įsitikinęs, kad oficialiai jį paskelbus, daugelis nustebs pamatę garbingų rajono žmonių, energingo jaunimo, gydytojų, mokytojų, socialinių darbuotojų, verslininkų ir kitų. Pateiksiu pavyzdį. Su D. Ulicku aplankėme apie 40 galimų kandidatų į rajono tarybą, iš jų atsisakė vos keletas. Tai tik įrodo, kad pasitikėjimas mumis, kaip esamais politikais ir Darbo partijos skyriumi yra didžiulis. Visi žino, kad mūsų skyriaus istorijoje – ne viena skaudi išdavystė. Žmonės labai puikiai supranta situaciją, suvokia dėl kokių priežasčių tai vyksta. Išdavikai neatsiranda per dieną. Jais gimstama. Analizuojant konkrečias situacijas, kurios įvyko mūsų partijos skyriuje, galima atrasti daug ženklų, į kuriuos reikėjo atkreipti dėmesį. Išduota šeima, draugai, verslo partneriai, nuo vėjo krypties besikeičiančios politinės pažiūros – ir jei žmogaus biografijoje šie faktai yra – geriausia jo nesirinkti į komandą. Šitą pamoką jau išmokom.

Dirbame visą kadenciją

Mūsų skyrius – nuo pat įsikūrimo pradžios dirba „pilnas“ darbo valandas. Tai reiškia, kad išrinkti tarybos nariai  kiekvieną dieną atvirai bendrauja su gyventojais, gilinasi į žmonių, rajono problemas, tarybos sprendimus. Tarybos narė, Darbo partijos Raseinių skyriaus administratorė Genovaitė Kveselienė, kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 17 val. partijos priimamajame bendrauja su gyventojais. Sulaukia daug klausimų ir patarimų. Neslėpsiu, ir kritikos būna, ir palaikymo nestokojame. O savaitgaliais Genovaitė važiuoja į įvairius renginius, susitikimus. Neveiklumu, mūsų tikrai niekas negali apkaltinti. To, deja, negalėčiau pasakyti apie didžiąją dalį kitų, rajone esančių, partijų ar judėjimų, kurių būstinės atidaromos likus pusei metų iki rinkimų, o su gyventojais bendraujama tik likus keletui mėnesių iki balsavimo dienos. Mūsų skyrius, visuomet pasižymėjo dideliu darbštumu. Todėl ir mūsų rezultatai – puikūs. Žmonėms mes dirbame ne prieš rinkimus, o visą kadenciją, tai yra keturis metus. Žinoma, savo skyriaus narių, mus palaikančių žmonių, paramos ir pagalbos mes paprašome visada, be jų – nebūtų mūsų.

Nauji partiečiai klausia: „O kas, jei ne mes?“

Žinoma, sudarinėjant būsimų kandidatų  į Raseinių rajono tarybą sąrašus, svarbiausia – išgryninti, ar nebus taip, kad pradėsim dirbti su tais, kurie po rinkimų nusisuks ar vėl išduos. Čia jau mano, kaip skyriaus pirmininko didžiausia baimė. Susitikinėdamas su kandidatais ištikimybę komandai ypatingai pabrėžiu. Džiaugiuosi, kad ši baimė vis mažėja, nes žmonių akyse matau atsakingumą duotam žodžiui.

Bendraujant su mūsų partiečiais, sudarinėjant kandidatų  į tarybą sąrašą, suaktyvėjo stojimas į mūsų skyriaus gretas. Per pastarąsias keletą savaičių prie mūsų prisijungė daugiau nei 35 nauji nariai. Svarbiausia, kad ateina jauni žmonės, kurie nori, kad Raseinių rajonas būtų klestintis, saugus gyventi ir turintis aiškiai apibrėžtą ateities viziją. „O kas jei ne mes?“ Štai koks klausimas mane, žmogų esantį politikoje ne pirmus metus, labiausiai džiugina. Tu neisi, kitas neis, ignoruosi rinkimus, kiti pasirinks už tave. Tie „kiti“ ir planuos tavo ateitį tavo rajone.

 

Subscribe
Notify of
guest
5 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
BUVUS DARBIETĖ

MELUOJA

AŠ

Vaidai su BOSO diena, tu esi šaunus mūsų vadas mes su tavim !!!

Raseinietė

Oho, išdavikais gimstama…Čia tai bent pasakė. Siekiantys naudos, garbės sau ir stoja į partijas. Esu nusivylusi jumis visais, partiniai. Ne išimtis ir šis asmuo. Jei esi doras, sąžiningas asmuo, stodamas į partiją šias savybes, tikėtina prarasi.

Darbietis

Nemeluoja!

Grazvydas

Jis nemeluoja!

Contact Us