Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Ariogališkiams miesto aikštės ateitis nebesvarbi?

Artimiausiu metu planuojama skelbti pakartotinę gyventojų apklausą. Ariogalos miesto gyventojams yra siūloma rinktis iš dviejų aikštės variantų:

1 variantas: pakeičiant miesto aikštės sprendinius, numatant pašalinti ne daugiau nei 15 medžių;

2 variantas: pakeičiant miesto aikštės sprendinius, numatant pašalinti ne daugiau kaip 25 medžius.

Antrą kartą neįvykus apklausai, tai yra, jei joje dalyvaus mažiau nei 378 gyventojai, Ariogalos aikštės likimą spręs Raseinių rajono savivaldybės administracijos specialistai.

Subscribe
Notify of
guest
2 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Romas Meškauskas

Nors ir iš,,neivykusios“apklausos rezultatų,aiškiai matosi,kad dauguma žmonių pasisakė už PIRMĄJĮ variantą,nors apklausos metu buvo imamasi,,juodūjų technologijų“,kaip:rodymas pirštų kurioje skiltije dėti parašą,neleidimas pareikšti savo nuomonės Ariogalos priemiesčių gyventojams.Kažkodėl tai,vykstant rinkimų balsavimams,visiems leidžama,netgi primygtinai,ateinant su balsadėže į namus.

Neregistruota R

Tegu rašo normaliai, balsuoti leidžiama ne gyventojams o tik registruotiem Ariogaloje, kodėl negali nuomonės išreikšti visi gyventojai, mus iš balsavimo, kaip ir išvijo nes mes čia kaip ir niekas, neregistruoti, nors aš Ariogaloje gyvenu 15 m, mano vaikai čia lanko mokyklą, apsiperku čia, mokesčius moku čia, mano verslas įkurtas čia. Tai ar aš ne Ariogalos gyventojas????

Contact Us