Raseinių naujienų portalas

NaujienosPolitika

G. Mikolaičiui pasivažinėjimas su „kvapeliu“ užtraukė baudžiamąją atsakomybę

 

Buvęs Seimo narys, UAB „Raseinių vandenys“ direktoriaus pavaduotojas strateginiam planavimui socdemas G. Mikolaitis, paklaustas, kaip čia nutiko, kad šeštadienio rytą, 9:30 val., jis apsvaigęs vairavo automobilį, pasislėpė už frazės: „Vyksta tyrimas, komentuoti nieko negaliu.“

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 7 d. Kelių eismo taisyklės įvardina tokias baudas: kai transporto priemonės vairuotojui yra nustatomas vidutinis (1,51-2,5) promilės girtumas, jam teismo sprendimu gali būti skiriama bauda nuo 579 iki 868 eurų, teisė vairuoti atimama nuo 24 iki 36 mėn., arba skiriama 10-30 parų arešto ir 24-36 mėn. teisių atėmimas.

Už „pijokystes“ iš partijos nešalina

Lietuvos socialdemokratų partijos Raseinių sk. pirmininkas Liudas Kavaliauskas, paklaustas, kaip jis vertina savo partijos kolegos elgesį, atsakė: „O kaip čia gali vertinti? Vienareikšmiškai – negerai. Tai netoleruotinas dalykas“. Raseinių socdemų skyriaus vadovas, pirmadienio rytą, apie bendrapartiečiui galimas skirti nuobaudas, kalbėjo atsargiai. „Mes dar nebendravome, nekalbėjau nei su UAB „Raseinių vandenys“ vadovu, nei su valdyba. Iš tiesų, taip, viskas yra labai blogai. Mūsų partijos skyriaus įstatuose nėra numatytas šalinimas iš partijos „už pijokystes“, bet aš nemanau, kad G. Mikolaitis galėtų kandidatuoti į Raseinių raj. tarybą. Manau, kad skyriuje kalbėsime apie jo pavardės išbraukimą iš kandidatų į tarybą sąrašų,“- savo nuomonę išdėstė L. Kavaliauskas.

Dar 2 viešai nuskambėję G. Mikolaičio viražai

Pirmasis „skandalas“ su alkoholiu kvapu užfiksuotas prieš 12 m. 2006 m. kovo 2 d. Gintautas Mikolaitis (tuo metu LR Seimo narys) su draugu, išvažiuodamas iš pakelės kavinės į automagistralę, rėžėsi į greitėjimo juostos pabaigoje sustojusį vilkiką. Mašina palindo po vilkiku ir užsidegė. Iš liepsnojančio automobilio iššokęs vairuotojas ir jo bendrakeleivis pabėgo. Vėliau, pripažinęs, kad vairavo automobilį, socdemas tvirtino iš avarijos pasišalinęs dėl šoko. Autotechninio tyrimo išvadose nurodoma, kad G.Mikolaitis galėjo išvengti avarijos, nes tuomet matomumas kelyje buvo geras, o jis į vilkiką atsitrenkė nė nestabdęs. Teisėsaugai nepavyko įrodyti, kad G. Mikolaitis avariją padarė neblaivus, nors būta tokių įtarimų. Susitaikius su avarijoje nukentėjusiu asmeniu, jam skirta 3000 litų bauda.
2008 metų pavasarį girtas socialdemokratas Gintautas Mikolaitis buvo pašalintas iš Seimo posėdžių salės ir išvažiavo tikrintis girtumo. Skandalas kilo tuomet, kai neblaivus G. Mikolaitis vietoj parlamento salės užklydo į balkoną ir susidūrė su žurnalistais. Pašalintas iš Seimo posėdžio parlamentaras dar kurį laiką bėgiojo po pastatą ir slapstėsi nuo žurnalistų.

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us