Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Šiandien prie streikuojančių pedagogų prisijungė Raseinių Šaltinio progimnazijos mokytojai

 

 

Regina Petreikienė, Raseinių raj. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo sk. vedėja, informavo, kad į streiką įsitraukusių mokyklų vadovai, steigėjui, tai yra, savivaldybės administracijai yra pateikę visą informaciją. Švietimo įstaigų vadovai yra įsipareigoję ir suplanavę užimti į mokyklas atvyksiančius mokinius. Meno mokyklos auklėtiniai asmeniškai informuoti apie tai, kad streikuojančių mokytojų pamokos nevyks.

Patys pirmieji solidarizavęsi su šalies švietimo ir ugdymo įstaigomis, paskelbusiomis neterminuotą streiką, Raseinių rajone buvo Nemakščių Martyno Mažvydo pedagogai. Šiandien čia ugdymo procesas jau vyksta įprasta tvarka.

Kodėl streikuoja mokytojai?

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (LŠPDS), kuri yra kilusio „banguojančio“ streiko iniciatorė teigia, kad nauja darbo apmokėjimo sistema žemina didžiąją dalį pedagogų bendruomenės.

Raseinių rajone yra 12 bendrojo ugdymo įstaigų, 6 – ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir 3 neformaliojo švietimo įstaigos. Prie streikuojančių Lietuvos mokyklų prisijungė 4 Raseinių rajono ugdymo įstaigos.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us