Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Teismas pripažino, kad R. Ačas iš administracijos direktoriaus pareigų atleistas neteisėtai

Ačas paklaustas kaip jaučiasi, atsakė: „Žinokit, dvejopai. Aš buvau įsitikinęs, kad teismą laimėsiu. Rajono tarybos nariai balsuodami atliko daug grubių pažeidimų. Ir teisme sakiau, kad pagal Tarybos veiklos reglamentą, pažeisti vos ne visi punktai. Kad dabartiniai savivaldybės vadovai tai žinojo, labai gerai matėsi teisme. Baigiamosios kalbos metu, meras A. Gricius neturėjo ką pasakyti. Ir toliau. Savivaldybė turės nemažų nuostolių. Aš klausiu, kas juos atlygins? Kiek aš žinau yra padaryti ir procedūriniai, ir slapto balsavimo pažeidimai. Už balsavimo rezultatus turi atsakyti tarybos narė Ona Babonienė, kuri tikrai vėl veršis į rinkimus.“

Remigijus Ačas iš Raseinių savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų atstatydintas š.m. balandžio 26 d.

Subscribe
Notify of
guest
9 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
tiesa

Nieko nuostabaus, kad Šiaulių administracijos teismas Ačui priėmė palankų sprendimą, gali būti, jog šis teismas yra susitepęs korupcija reikėtu šį teismą gerokai pašukuoti. Greičiausiai sužaidė pinigai. Teko turėti reikalų su šiuo teismu, teisėjai priiminėja keistus sprendimus. Jie įstatymus supranta kitaip. Aukštesnės instancijos teismas, tokį galimai žuliką, kaip Ačas turėtu įvertinti teisingai.

Anonymous

Tas šūdžius jaučiasi laimėjas bet jam dievulis atseikės trigubai

Manau

Nieko jis negaus. Duok dieve, kad aukštesnės instancijos teismas jam pačiam priteis nuostolius, padarytus savivaldybei.

Atsakymas tam ei Aušryte,

Griciui paprašius išėmė , nes anas neatsargę prisišnekėjo, tarp jų sena meilė nerūdija. Jug nesenę abu buva veina šaika.

ei Aušryte,

o tai kur dingo ryte buvęs tamstelės aprašymas, kaip remigutis skundėsi, kad jam buvo pasiūlyta pasėdėti kur nors savivaldybės kampe ?

Birutė

Vyti jos visus, tarybos narius ,laukan.Tegul moka patys, jeigu nesugeba pasitikėjimą praradusį darbotoją, atleisti.Raseiniečiai jo neišrinko,o jūs prisiėmėt,tai dabar būkit malonus susimokėti.Gėda skaityti,GĖDA ,GĖDA,GĖDA.

JURGIS T.

Tie, kas pridirbo pažeidimų tegul ir moka IR DAUGIAU TOKIŲ TARYBOS NARIŲ NEPRILEIST IŠ TOLO PRIE VALDŽIOS,JUOS PAVIEŠINT VISAM RAJONUI

Jonas

Šūdas!

Nežinomas

Super 9500 + 13000

Contact Us