Raseinių naujienų portalas

Skyriaus pirmininkas V. Kuzmarskis džiaugėsi nauju kandidatų sąrašu. Savo sveikinimo kalboje negailėjo padrąsinančių žodžių. Jis sakė, kad komanda turi  palaikymą savo rajone ir tai galima matyti.

Štai šiandien mūsų palaikyti į susirinkimą atėjo gerai žinomi ir gerbiami rajone žmonės. Jų palaikymo žodžiai mums buvo labai svarbūs, džiaugėsi V. Kuzmarskis.

Pasak V. Kuzmarskio svarbiausia – atkaklumas ir ryžtas. Negalime būti abejingi negerovėms mūsų rajone ir tokie nebūsime.

Į susitikimą su skyriaus nariais ir kandidatais atvyko Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas. Savo kalboje jis dėkojo skyriaus nariams už ryžtą ir pasiaukojimą savo kraštui.

Dažnai lankausi pas jus ir matau permainas. Šiandien aš noriu padėkoti ir žemai nusilenkti jums visiems. Jūs nepasitraukėte, nepalikote skyriaus, neperbėgote pas kitus, partijai sunkiu metu. Partijos situacija kardinaliai pasikeitė, mes vėl stiprūs ir vieningi. O jūs, būdami pilni noro ir energijos keisti rajono gyvenimą, pasiruošę stoti į rinkiminę kovą ir laimėti, kalbėjo Darbo partijos pirminkas V. Uspaskich.

Visi kandidatai sutarė, kad negailės laiko, energijos ir darbo, siekiant užbrėžtų tikslų ir pergalės savivaldos rinkimuose.

Subscribe
Notify of
guest
3 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Markizas Karabasas

Ponai Karabinai,jus rajone nei autoritetai nei gerbtini zmones,be savivaldybes uzsidarys ir statybos,o tada reikes atsakyt uz tai ka pridaret 🙂 niekas nemegst oziuku oj nemegsta..

Lialia

Komentaras pono apie nieka.

kuzma-kuzmycius

Kuzma pareiske”Negalime būti abejingi negerovėms mūsų rajone ir tokie nebūsime”Tai kokie jus siuo metu esat?Galima sakyti dar vakar buvot valdzioje ir ka?Tai iseina,kad dauguma rajono gyventoju laikomi psichopatais kurie patiki tuom kas net nera ivardijama.Dar reikejo paskelbti,kad zinot ko zmonem reikia ir butinai savo viduriu sunegalavima vadinama tryda pristatyti kaip realybe neturincia nei formos nei kvapo…

Contact Us