Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Raseinių r. savivaldybėje yra 3 administracijos direktoriai

 

Keletą valandų L. Kavaliauskas ir R. Ačas, kaip du teisėti direktoriai, be didelių konfliktų dalinosi vienu kabinetu. Po pietų išleistas mero Algirdo Griciaus potvarkis skirti direktoriumi Gytį Šulinską, iki tol vykdžiusį savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo funkcijas. Tiesa, G. Šulinskui nepavyko įtikinti R. Ačo pasitraukti iš kabineto, motyvuojant mero Algirdo Griciaus potvarkiu, tad į procesą G. Šulinsko iniciatyva buvo iškviesti policijos pareigūnai. Viešosios tvarkos prižiūrėtojai konstatavo, kad R. Ačas nekelia grėsmės viešajai tvarkai, ir klausimo sprendimas – ne jų jurisdikcijoje, tad teismo sprendimu į darbą grąžintas R. Ačas liko administracijos vadovo kabinete.

Gruodžio 12 d. 8 val. ryto į Raseinių raj. Savivaldybės administracijos direktoriaus kabinetą ateis trys administracijos direktoriaus pareigas vykdantys vyrai: L. Kavaliauskas, R. Ačas ir G. Šulinskas.

Kyla retorinis klausimas, ar meras Algirdas Gricius pajėgus suvaldyti šitą situaciją ir chaosą, ar eilinį kartą  trauksis nuo ryžtingų sprendimų? Kodėl meras slepiasi už G. Šulinsko pečių, o ne pats sprendžia šitą situaciją?

2016 m. lapkričio 24 d., mero A. Gricius teikimu, Remigijaus Ačo kandidatūra pasiūlyta į savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, 17 tarybos narių tam pritarė. Kodėl šiandien, eilinio tarybos posėdžio metu, negalima teisėtai, nepažeidžiant procedūrų, atstatydinti Remigijų Ačą?

 

 

 

 

 

Subscribe
Notify of
guest
8 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Raseiniškis

Meras parodė savo kompetensiją :),įdomu,kiek dar administracijos direktorių paskirs?gal Sinušaitė jam čia viską taip gerai ir protingai pataria,nes juk be jos nė žingsnio 😀

Bum

Išsirinkite Tamaliūna,tai gal tada neišliustruotu komunistū neliks prie valdiškū stalū.Nors nepalaikau kad su „ožio” utėlėm susidėjo . Bet kaip žmogus puikus,pažystu.Bet čia jau jojo reikalas su kuom viena leda valgyti.

××

Pritariam

Faktas

Jeigu nemoka atleisti iš darbo kaip priklauso žmogus nekaltas. Kiekvienas kovoja už savo teises. Taryba žiopla – faktas.

Raseiniai

Kas nesusitvarko su situacija? Meras. Slepiasi po lapais. Ir nedaro nei žmonių labui nei rajono labui tvarkos.

dynamon

kad nors ir 10 tegul ju buna…bet pinigus mokame mes…o betvarke kaip buvo taip ir bus…nebera zmogiskumo ir supratimo uz ka ta kede ir del ko turi tarnaut…butu 1939-50 …tai uz nevykdyma isdavima prie sienos ir šratu…dabar lobsta ir juokiasi is musu visu…gyvenk uz 350…ir dar juos visu islaikyk…haosas ir tiek

Rinkėjas

Cirkas Raseinių miesto savivaldybėje! Kas per Dievas R.A kad jo negalima atleisti iš darbo??? Nejaugi nėra jokių teisėtų priemonių sutvarkyti šią betvarke? Kur profesionalūs juristai kuriems mokamos tokuis algos!? Koks dar svarstymas kad šis žmogus gali dirbti žmonių labui? Bet koki paprasta žmogų senai būtų imete i ,,sklepa,, už tiek pažeidimų. O čia mat pats sau rinkėjas,darbdavys ir Dievas nenugalimas. Aš kaip rinkėjas, nenoriu kad šis nusikaltėlus dirbtų ten kur sprendžiami bet kokie klausimai dėl žmonių gerovės,gyvenimo…. Referendumas prasivalymui!!!

Raseiniske

Tokie dalykai tik Raseiniuose ir gali detis.Geda uz jus valdzios vyrai.

Contact Us