Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Gyčiui Šulinskui 14 Raseinių rajono tarybos narių suteikė administracijos direktoriaus funkcijas

 

„UŽ“ sprendimo projektą balsavę tarybos nariai nusprendė pavesti nuo šiandien, gruodžio 13 d. Gyčiui Šulinskui atlikti Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus funkcijas iki nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą Remigijaus Ačo atžvilgiu įsiteisėjimo momento arba teismo nuosprendžio, kuriuo Remigijus Ačas išteisinamas dėl jam inkriminuojamų nusikaltimų įsiteisėjimo momento, mokant Gyčiui Šulinskui papildomai 20 procentų pareiginės algos dydžio priemoką už įprastą darbo krūvį viršijančią veiklą.

Mygtukus „UŽ” paspaudė 14 tarybos narių (Lietuvos socialdemokratų, Tvarkos ir Teisingumo, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijų atstovai rajono taryboje).

Poziciją „PRIEŠ” pasirinko Darbo partijos ir judėjimo RASAI atstovai.

 

Subscribe
Notify of
guest
7 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Dar viena raseinietė

Negaliu patikėti apie šio „veikėjo” „lipimą karjeros laiptais”. Paskaitau jo rašliavas facebook’e ir matau, koks beraštis jis tiesiogine šio žodžio prasme. Puikybė su profanizmu, tuščiažodžiavimas, provincialumas, įvaldytas dantų užkalbėjimas. Tokį aš jį matau ir girdžiu. Ir tokie veikėjai vadovauja mūsų rajone ir priima sprendimus…Apgailėtina.

Domas

Pasigilinkite kieno firmos atliko renovacijas?? Ir viskas bus aišku?

Anonymous

Esu nustebusi. Nemandagiai elgėsi su gyventojais dėl namų renovacijos. Prisimelavo ” gerais rezultatais” butų ūkio veikloje. Kokie jo iš tikrųjų yra gebėjimai ir sugebėjimai?!

raseiniškė

Esu nustebusi. Nemandagiai elgėsi su gyventojais dėl namų renovacijos. Prisimelavo ” gerais rezultatais” butų ūkio veikloje. Kokie jo iš tikrųjų yra gebėjimai ir sugebėjimai?!

Raseiniai

Man „gaila” mero. Pats atvedė R.A. poto meta lauk. Dabar atvedė L.K. vėl meta lauk. Dabar G.Š. Ar tas žmogus žino ko nori? O gal kas jo neklauso ar ne pagal jo muziką šoka, tie metami lauk.
Gal pačiam laikas į pensiją nes dėl rajono nieko nenuveikė.

Bum

Čia tas veikėjas Šulinskas kuris „apsilaižydamas” naudojasi valdišku BMW už mokesčiū mokėtojū pinigus?? Kažkada buvo „sulindes” ačui ir dabar ale priešai?? „Dvasios ubagū ir moraliniū degradū „valdoma valstybė??

××××

Oho!

Contact Us