Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Karnavalas prasidėjo: trijų direktorių ir mero šou

 

 

Mūsų nuomone, karnavalo scenarijaus autorius – Raseinių rajono meras Algirdas Gricius ir jo patarėjai.

Pagrindiniai veikėjai: buvęs (o gal esamas) Savivaldybės administracijos direktorius Remigijus Ačas. Administracijos direktoriumi neseniai buvęs (o gal netrukus ir vėl būsiantis) Liudas Kavaliauskas, direktoriumi nebuvęs (bet šiuo metu laikinai direktoriumi esantis) Gytis Šulinskas.

Siūlome prisiminti, kaip meras kūrė karnavalo – balagano scenarijų. 2016 m. lapkričio 24 d., mero A. Griciaus teikimu, R. Ačo kandidatūra buvo pasiūlyta į savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, 17 tarybos narių tam pritarė. Bet 2017 metų pabaigoje atsirado nauja (atvirkštinė!) mero iniciatyva: tris kartus buvo surengtos R.Ačo vertimo procedūros. Trečioji pavyko.

https://www.facebook.com/raseiniunaujienos/videos/343660746460986/

Tačiau paaiškėjo, kad ji buvo surengta nemokšiškai – praėjusį mėnesį teismo sprendimu R.Ačas buvo grąžintas į pareigas. Čia vėl aktyviai įsikišo meras – atsisakė vykdyti teismo sprendimą grąžinti R.Ačą į darbą. Tada pas merą atėjo anstoliai ir pareikalavo vykdyti teismo sprendimą. Anstolių reikalavimas nebuvo įvykdytas.

Meras aiškino, jog reikia laukti teismo išaiškinimo. Kaip ir reikėjo tikėtis, teismas paaiškino, kad teismo sprendimas turi būti vykdomas. Tačiau toks išaiškinimas nieko nepakeitė. R. Ačui ir vėl nebuvo leista dirbti. Remdamasis teismo spredimu, R.Ačas iš Registrų centro išsiėmė pažymą, patvirtinančią, kad R.Ačo parašas yra Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus parašas. Bet ir tai nieko nepakeitė. Meras direktoriumi (laikinai) paskyrė direktoriaus pavaduotoją G.Šulinską. Pirmas darbas, kurį padarė G.Šulinskas – iškvietė policiją ir paprašė R.Ačą išvesti lauk. Policininkai tik pakraipė galvas ir pasišalino.

Tokiu būdu gruodžio 11 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijoje susiklostė precedento neturinti situacija. Administracijai vadovauja 3 vadovai: Remigijus Ačas, į darbą grąžintas teismo sprendimu, Liudas Kavaliauskas į šias pareigas priimtas mero teikimu ir tarybos narių daugumai pritarus, o šiandien mero potvarkiu, direktoriaus pareigos patikėtos Gytis Šulinskas, kuriam mero potrvarkiu direktoriaus pareigos buvo patikėtos gruodžio 11 dienos popietę.

Padėtis įkaito iki absurdiškumo. Kuris iš trijų direktorių yra direktoresnis ar visi lygūs? Kaip tame balagane susigaudyti? Gal reiktų paskirti direktorių generolą, direktorių  majorą ir direktorių leitenantą?

Arba kasdien duoti padirbėti vis kitam direktoriui. Atrinkti būtų galima naudojant, pavyzdžiui, vaikišką skaičiuotę: en den du… ir išeinu tu…

O kaip bus mokami atlyginimai? Visiems trims direktoriams po direktorinį atlyginimą, o gal vieną atlyginimą reikės dalintis trims?

Kad ir kaip būtų, Raseinių rajono savivaldybė krašto žmonėms parengė labai keistą kalėdinę dovaną – tris direktorius. Taip fantastiškai išpūsti valdžios aparato dar niekas iki šiol nesugebėjo.

Karnavalas, regis, greitai nesibaigs. Apie jo eigą informuosime.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us