Raseinių naujienų portalas

Naujienos

L. Kavaliauskas: manęs niekas neatleido iš pareigų, o jei atleis, aš už „portfeliuko” ir į Ariogalą

 

Savivaldybės administracijos direktorių gali atleisti tik rajono taryba. Vakar vykusiame posėdyje, nebuvo atleistas nei vienas administracijos direktorius.

„G.Šulinskui yra priskirtos direktoriaus funkcijos kai kuriais klausimais. Vakar priimti sprendimai yra tam, kad neįvyktų kažkokių nesklandumų su parašais. Aš taip suprantu ir taip aiškinuosi, kam tas vakarykštis sprendimas. Gruodžio 27 d. vyksiančiame tarybos posėdyje, manau ir spręsis visi tie klausimai. Juridinės kontoros susiklosčiusią situaciją aiškina, kaip beprecedentę,“- dviprasmiškai susiklosčiusią situaciją komentavo L. Kavaliauskas.

Į klausimą ar L. Kavaliauskas visgi vykdys Savivaldybės administracijos direktoriaus funkcijas iki naujos kadencijos tarybos, tai yra iki balandžio mėnesio, L. Kavaliauskas atsakė: „Daug kas paaiškės gruodžio 27 d., kai pamatysime Tarybos posėdžio dienotvarkę.“ Perklaustas dar kartą, ar tiesa, kad yra planuojama jį atleisti iš direktoriaus pareigų, politikas pakartojo: „Bus aišku, kai bus sprendimo projektas. Atleis, tai atleis. Aš už portfeliuko ir į Ariogalą,“- apie politikų intrigas nedaugžodžiavo socialdemokratas Liudas Kavaliauskas.

Remigijaus Ačo statusas Raseinių rajono savivaldybėje – direktorius, kurio veikla „įšaldyta“ iki to laiko, kol bus nutrauktas ikiteisminis tyrimas. R. Ačą, kaip ir L. Kavaliauską iš Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų gali atleisti tik Raseinių rajono taryba.

 

 

Subscribe
Notify of
guest
5 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Raseiniškis

Tikrai laikas ir merą ir vicemerę vyt lauk,negaliu žiūrėt į tą jų įrašytą sveikinimą,tos dirbtinės šypsenos vemt verčia

idomu

Akiplesiskumo ir parazitizmo virsune kai alchasas Dricius nesuvaldydamas situacijos postringauja apie rinkimus ir sapalioja kaip jis zino ka daryti ir kaip gyventi.Siaubas kokiu kiaulaakiu reikia but kad sitaip vemt zmonem i veidus apie sviesu rutoju nesusigaudant kaip ivesti tvarka savivaldybeje siandien…

Algirdas

Jau seniai laikas visiems,gerai priputusiems Raseiniu valdininkams,krautis savo portfeliukus ir skirstytis.Zmones tyli ir jie dalijosi tyliai…kol pradejo pestis.O galetu ir ju portfeliukus pakratyti.O mums jau irgi laikas i aikste,kiek galima tylet?

Dar viena raseiniškė

Aš prisidėsiu dėl mitingo Žemaičio aikštėje. Jau seniai metas. Laukiu iniciatyvaus organizatoriaus veiksmų. Ir taip per ilgai kenčiame.

raseiniškė

Absurdo teatras. Kiek jis gali tęstis? Akivaizdu, kad taryba taip nusivadovavo, kad negali priimti jokių logiškų sprendimų. Meras eina va bank. O raseiniškiams kaip ir mokytojams greitai reikės rinktis prie Žemaičio ir pasakyti, kad baikit švaistyti iš mūsų visų surinktus pinigus!

Contact Us