Raseinių naujienų portalas

KitaPolitika

Ar perrinks tarybos nariai L. Kavaliauską Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigoms?

 

24 posėdyje dalyvavę tarybos nariai beveik vieningai atleido L. Kavaliauską: 23 pasisakė – UŽ, 1 – PRIEŠ. Salėje pradėjus juokauti, o kur atsisveikinimo gėlės direktoriui (po pietų L. Kavaliausko kandidatūra bus teikiama užimti administracijos direktoriaus pareigas) gėlių puokštė buvo įteikta. Ar tai tikrasis atsisveikinimas su vienu iš socialdemokratų lyderiu parodys šios dienos balsavimo rezultatai.

Sekančiu klausimu buvo tvirtinamas balsavimo biuletenis dėl nepasitikėjimo Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Remigijumi Aču. Po įvykusio balsavimo (14 – nepasitiki, 5 – sugadinti) – Remigijus Ačas atleistas iš Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų.

Šiandien 14 val. į posėdžių salę politikai rinksis antrą kartą. Pirmieji svarstomi sprendimo projektai – dėl L. Kavaliausko skyrimo direktoriaus pareigoms.

Dar prieš didžiąsias šventes kalbėta, kad tarp vietos politikų vyrauja skirtingos nuomonės ir egzistuoja galimybė, kad L. Kavaliausko kandidatūra nebus patvirtinta. Tad šios dienos 61-asis tarybos posėdis bus didelis išbandymas merui A. Griciui. Ar jo suburta valdančioji dauguma patikės savivaldybės administracijos vairą vienam iš koalicijos partnerių lyderiui L. Kavaliauskui?

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us