Raseinių naujienų portalas

KultūraNaujienos

Kada laikas atsisveikinti su Kalėdinėmis eglutėmis?

Vienus pradžiuginusi, kitus supykdžiusi dėl „iššvaistytų“ pinigų, Raseinių miesto žaliaskarė vis dar džiugina miestelėnus ir svečius.

„Mes neskubėsime nupuošti viso miesto. Manau, kad Kalėdines puošmenas nukabinsime po truputį. Norisi, kad mūsų miesto gyventojai ir svečiai dar pasidžiaugtų,“- sakė Raseinių miesto seniūnas Artūras Milašauskas.

Mūsų kaimynai, kauniečiai yra nutarę, kad Rotušės aikštėje stovinti eglutė miestą puoš iki Grabnyčių, tai yra vasario 2 d.

Kada yra patariama nupuošti eglutę?

12 diena po Kalėdų, tai yra sausio 5 d. simbolizuoja Kalėdų pabaigą. Šią dieną šeimos švęsdavo kepdamos pyragus, klausydamosi muzikos, žaisdamos ir susitikdamos su draugais. Lietuvoje net ir dabar dalis žmonių tiki, kad eglutę būtina nupuošti sausio 6-ąją, Trijų Karalių dieną, priešingu atveju tai gali atnešti nesėkmę.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us