Raseinių naujienų portalas

Kita

Gyvenam pagal dvigubus standartus, mere?

Tačiau tai toli gražu ne vienintelė situacija, kurią galima viešinti ir teigti, kad mūsų rajono galva – meras Algirdas Gricius „pamiršta“ savo žodžius. Prieš 10 mėnesių kalbėdamas apie tuomečio administracijos direktoriaus R. Ačo atstatydinimą A. Gricius teigė, kad gavo Vyriausios tarnybinės etikos komisijos (VTEK ) išvadas, kuriuose pripažįstama, kad R. Ačas pažeidė įstatymą, nedeklaruodamas bendrų, su sutuoktine V. Ačiene, sandorių. VTEK išvados buvo pagrindinis motyvas pareiškiant nepasitikėjimą administracijos direktoriumi R. Aču. Meras A. Gricius tuomet teigė, kad įstatymų laikytis turi visi. Tačiau pasirodo, painioti viešus ir privačius interesus, arba daryti tarnybinius nusižengimus, kai kuriems mero aplinkos žmonėms galima.

Vaizdo įrašas darytas prieš 10 mėn. Meras A. Gricius tuomet kalbėjo, kad VTEK išvados yra svari priežastis, teigti tarybos nariams sprendimo projektus, dėl nepasitikėjimo politinio pasitikėjimo pareigūnais. Tokie yra – mero pavaduotojas, administracijos direktorius, administracijos direktoriaus pavaduotojas.

 

https://www.facebook.com/raseiniunaujienos/videos/1002915896531231/

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija įvertino mero A. Griciaus pavaduotojos Gitanos Rašimienės elgesį ir pripažino, kad ji pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas. Tarybos posėdžio metu ji nenusišalino, o balsavo už sprendimo projektą, pagal kurį UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“, savivaldybės kontroliuojamai įmonei, buvo didinami teikiamų privalomų paslaugų tarifai. G. Rašimienės sutuoktinis dirba šios įmonės Šiluvos padalinio vadovu. „Principingas“ rajono meras A. Gricius VTEK išvados šį kartą neįvertino ir neteikė rajono tarybai svarstyti pasitikėjimo G. Rašimiene klausimo.

Neįvertinta ir dar viena VTEK išvada. 2018 m. gruodžio 14 d. gautas Komisijos sprendimas „Dėl Gyčio Šulinsko elgesio vertinimo“. Komisija išvadoje konstatavo, kad G. Šulinskas tarnybinį automobilį BMW naudojo ne darbo metu ir ne tiesioginėms savo pareigoms vykdyti.  Tokiais veiksmais jis pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas. A. Gricius, kaip ir savo pavaduotojos G. Rašimienės atveju, G. Šulinsko elgesio neteikė svarstyti rajono tarybos nariams.

Gyvenam pagal dvigubus standartus, mere A. Griciau?

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us