Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Raseinių rajono policijos vadovas pakvietė seniūnus aktyviai bendradarbiauti

 

Praėjusią savaitę tradicinėje rajono seniūnų sueigoje dalyvavusio Raseinių rajono policijos komisariato viršininko Artūro Košiko teigimu, gyvenimas diktuoja stiprinti policijos pareigūnų ir seniūnų bendradarbiavimą, kuris pastaruoju metu yra prigesęs. Policijos vadovas įsitikinęs, kad sistemingi seniūnų ir policijos pareigūnų susitikimai, pasikeitimas informacija apie galimas nusikalstamas veikas padėtų geriau užtikrinti viešąją tvarką ir visuomenės saugumą.

„Niekas kitas, išskyrus mus pačius, teisėsaugos ir teisėtvarkos problemų rajone neišspręs, todėl kviečiame savivaldos atstovus aktyviai bendrauti ir bendradarbiauti su policijos pareigūnais. Pastarųjų dvejų metų veiklos analizės duomenys rodo, kad dar yra neišnaudotų rezervų stiprinant viešąją tvarką. Pirmiausia bendravimo bei bendradarbiavimo su seniūnijomis srityje“, – pabrėžė Raseinių rajono policijos komisariato viršininkas.

Pasak A.Košiko, pertvarka policijos komisariate atveria didesnes ir kokybiškesnes tokio bendradarbiavimo galimybes. Buvusios trys teritorinės grupės pertvarkytos į dvi – tai leidžia grupių vyresniesiems turėti daugiau pajėgų. Šie pareigūnai sistemingai bendraus su seniūnais, seniūnaičiais, kuriems pateiks aktualią informaciją apie kriminalinę situaciją jų teritorijose, kokiais veiksmais bandoma sustabdyti naujus nusikaltimus ir pan. Pareigūnai tikisi, kad seniūnai, seniūnaičiai ir gyventojai taip pat aktyviai bendraus su policijos pareigūnais ir jiems padės sunkiame darbe. Į šiuos susitikimus bus kviečiami ir seniūnijų gyventojai, kurių pareiga visuomet būti aktyviais piliečiais.

Policijos komisariato viršininkas A.Košikas užtikrino, kad seniūnai nebus palikti vieni seniūnijų renginiuose – jiems pareigūnai intensyviai padės užtikrinti viešąją tvarką. Pagrindinis dėmesys skiriamas Raseinių miestui, kuriame vyksta daugiausiai renginių, bet kovoje su viešosios tvarkos pažeidėjais neliks nuskriaustos ir kitos seniūnijos. Žmonės, kurie nukentėjo nuo piktavalių arba į kurių teises ir laisvę kėsinamasi, pirmiausia turi kreiptis į policijos pareigūnus. Skubi žinia apie planuojamą arba įvykdytą nusikaltimą padeda išaiškinti skriaudikus ir užkerta kelią naujoms grėsmėms. Policijos darbo efektyvumas labai priklauso ir nuo žmonių pilietiškumo. Pastaruoju metu jis didesnis nei ankstesniais metais – tai džiugina teisėtvarkos ir teisėsaugos saugotojus ir teikia vilties, kad tokių piliečių bus dar daugiau.

Seniūnai pateikė ne vieną klausimą rajono policijos komisariato viršininkui A.Košikui ir pritarė jo iniciatyvai glaudžiai bendradarbiauti.

Parengta pagal Raseinių rajono savivaldybės informaciją

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us