Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Sutvarkytos Šaltinio progimnazijos persirengimo patalpos

 

Raseinių rajono savivaldybė, įgyvendindama Vietos savivaldos įstatymu priskirtas funkcijas, kurių viena – užtikrinti savivaldybės teritorijoje gyvenančių vaikų iki 16 metų mokymą pagal privalomojo švietimo programas – rado šios problemos sprendimo būdą ir šiuo metu Šaltinio progimnazijoje jau atliktas vidaus patalpų remontas. Mergaičių ir berniukų persirengimo patalpose – šiuolaikinė grindų danga, naujas praustuvas, apšvietimas, sutvarkytos sienos, lubos, įrengtos užrakinamos spintelės sportuojančių mokinių drabužiams ir kitiems daiktams saugoti. Šalia – dvejos durys, už kurių tualetas ir dušai. Laiptinėje įrengti nauji metaliniai turėklai, apšvietimas, sutvarkytos laiptų pakopos.

Atnaujintos erdvės dabar atitinka visas higienos normas ir užtikrina kokybišką viešųjų paslaugų teikimą, kuriomis gali naudotis visi šios ugdymo įstaigos mokiniai. Pasak progimnazijos direktorės Vaivos Zubrickienės, už tai reikia padėkoti Savivaldybės administracijai, kuri buvo investicinio projekto „Raseinių Šaltinio progimnazijos pastato Raseiniuose, Ateities g. 23, rekonstravimas“ pareiškėja ir vykdytoja.

Projektas buvo teikiamas pagal Švietimo įstaigų modernizavimo programą, patvirtintą švietimo ir mokslo ministro 2017 m. gegužės 2 d. įsakymu Nr. V-320. Iš viso panaudota valstybės biudžeto lėšų – 50 000 Eur, Savivaldybės paskolos lėšų – 35 776,48 Eur. Rangos darbus atliko UAB „DIG Baltieji rūmai“.

www.raseiniai.lt

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
inoxas.lt

Labai gerai, kad pakeisti ir turėklai. Juk jie labai svarbūs žvelgiant į saugumą, juolab ugdymo įstaigoje, kur vaikai skuba, lekia, išdykauja ir ne visuomet elgiasi apdairiai.

Contact Us