Raseinių naujienų portalas

Naujienos

DIDYSIS PLANAS. Už ką reikia sunaikinti Darbo partijos Raseinių skyrių?

 

 

Negi už tai, kad visada viską skaidriai deklaruojame ir neatsižadame duotų pažadų? Ar už tai, kad ką sakome, tą ir darome? O gal už tai, kad nesislapstome ir prisiimame atsakomybę? Ar už tai, kad siekiame politinio stabilumo rajone, atkakliai reikalaujame produktyvaus darbo visų rajono gyventojų labui? Gal už tai, kad garsiai sakome apie rajone esantį chaosą – pasikeitusios 5 koalicijos, dirbo net 9 administracijos direktoriai. O gal už tai, kad mūsų 2015 metų programa buvo teisingai sudaryta žmonių ir rajono labui, kad net keičiantis koalicijoms valdančiosios daugumos turėjo ją vykdyti? Nors visi rajono politikai piktinosi, kad turi tęsti mūsų pradėtus darbus, suprasdami, kad tai bus ne jų nuopelnas. Ir šiandien kiekvienam žiūrėdami į akis galime pasakyti: mūsų rinkimų pažadai įvykdyti 90 procentų. O gal už tai, kad raginame viešai deklaruoti savo santykius su keistos reputacijos žmonėmis? Dar kartą visiems patvirtinsiu, kad asmeniškai balsavau už buvusio Seimo nario ir nuo 2016 metų pabaigos iki 2018 metų balandžio mėnesio dirbusio administracijos direktoriaus atstatydinimą iš pareigų, kai tuo metu kai kurie jauni tarybos nariai, kandidatai į merus akivaizdžiai melavo ir stengėsi, pažeisdami slapto balsavimo nuostatas, rodyti visiems slapto balsavimo biuletenį, kad jie taip pat balsavo už atstatydinimą. Nereikia būti aiškiaregiu, kad pamatytum, jog viskas buvo kitaip ir tai melas. O gal už tai, kad nedalyvaujame slaptuose tarybos narių susitikimuose, kuriuose jie nepaisydami savo sąžinės ar moralės ir rinkėjų valios sprendžia rajono likimą savo ar savo partiečių, o gal net ir suinteresuotų asmenų ar grupuočių interesus? Ar už tai, kad turi būti gerbiami ir pagerbti žmonės, garsinantys mūsų rajoną savo pasiekimais medicinos, sporto, kultūros srityse? O gal už atsakingą pažadą, kad Raseinuose bus baseinas, kuris labai reikalingas šeimoms, jaunimui, mūsų senjorams? Ar už įsipareigojimą, kad mums būnant valdančiojoje daugumoje rajone viešasis transportas bus nemokamas visiems? Negi už tai, kad mūsų skyriaus narių dėka buvo atskleista didžiausia rajono afera, kurią padarė buvęs Seimo narys su savo kompanija „Raseinių vandenų“ valdyme? Šios aferos pasekmė – apie milijonas devyni šimtai tūkstančių eurų nuostolis, kurį turėsime pagenti mes visi, visi rajono gyventojai. O gal už tai, kad atskleidėme tarybos narių teisininkų voratinklį, į kurį pateko meras ir savivaldybė tapo šių tarybos narių šeimos verslams atstovaujančių teisininkų įkaite?

 

Manau, kad už tai, jog sakome tiesą! Atvirai sakome paprastą ir aiškią tiesą: kas gerai ir kas negerai vyksta mūsų rajone!

 

Žinau, kad rajono gyventojai visa tai mato ir nėra kvailių banda, nors iš oponentų matyti, kad būtent taip jie galvoja. Galvoja, kad galima skleisti šmeižtą apie mus ir Jūs neatskirsite tiesos nuo melo. Esu įsitikinęs, kad taip nebuvo, nėra ir nebus.

 

Raginu visus ateiti kovo 3 dieną ir išreikšti savo valią, suteikti pasitikėjimo mandatą tiems, kurie to verti, kuriais Jūs tikite, kad dirbs stabiliai ir sąžiningai.

 

Nuolankiai prašau Jūsų savo balsą atiduoti už Darbo partijos Raseinių rajono skyriaus kandidatus į tarybą ir Darių Ulicką, kandidatą į mero postą.

 

Brangieji, visiems mums atėjo laikas priimti sprendimus, kurie leis rajonui sparčiau vystytis ir užtikrins stabilumą. Mes didžiuosimės savo rajonu. Aš atsakau už savo žodžius!

 

Vaidas KUZMARSKIS

Kandidatas į tarybos narius

Darbo partijos Raseinių rajono skyriaus pirmininkas

Politinė reklama bus apmokėta iš Darbo partijos Raseinių skyriaus rinkimų sąskaitos. Sutarties nr. 2018/11/10

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us