Raseinių naujienų portalas

 

 

„Nors Raseinių liberalų sąrašas yra kone trumpiausias ne tik Raseiniuose, bet turbūt ir visoje Lietuvoje (vos 13 kandidatų), tačiau mes tai laikome savo pranašumu, o ne trūkumu, nes ne kiekybėje atsiskleidžia politinių partijų stiprybė, o jų komandos nariuose ir tai, kokie žmonės jie yra“, – mintimis apie Raseinių liberalų kandidatų sąrašą dalinosi skyriaus pirmininko pavaduotojas Rosvaldas Kunickas. Pasak jo, surinkta komanda – įvairi, tačiau be galo kūrybiška, turinti „pasikausčiusių“ žmonių pačiose įvairiausiose srityse ir, svarbiausia, visiškai atvira.

Pirmajame sąrašo penketuke galima rasti žmones, kurie tikrai yra pažįstami daugeliui raseiniškių: Audrius Norkus (Nr. 1) – fotografas, išleidęs net du fotoalbumus apie Raseinių kraštą; Inga Stoškevičienė (Nr. 2) – žinoma ir gerbiama šeimos gydytoja; Rožė Žičkienė (Nr. 3) – kurios vardas atspindi ir jos veiklą (gėlių verslas); Šarūnas Plavinskas (Nr. 4) – „Topo centras“ parduotuvės vadovas ir didelis sporto aistruolis bei Rosvaldas Kunickas (Nr. 5) – vienos didžiausių Raseinių rajono įmonių „Danspin“ vadovas. Visi šie žmonės gyvenime yra matę ir juodo, ir balto, visi bandę ką nors sukurti, o dabar yra pasiryžę savo sukauptas žinias ir pozityvią energiją atiduoti Raseiniams, kad šis miestas pagaliau suklestėtų darbais, o ne politinėmis intrigomis.

Toliau Raseinių liberalų kandidatų į miesto tarybą sąraše – daugybė įdomių, veiklių ir atsakingų žmonių. Verslo ypatumus puikiai suprantantys Audrius Juška (Nr. 6), Svetlana Rumšienė (Nr. 7) bei Aidas Ruibys (Nr. 12). Gausią politinę patirtį sukaupęs Sicilijos regiono prezidentūroje Tommaso Verde (Nr. 8). Aktyvios visuomenininkės Vilma Savostjanova (Nr. 9), Jolanta Sturienė (Nr. 11) bei Irma Buividienė (Nr. 13). Ir net asmeninį rekordą – dviračiu numinta 200 km – turintis Sigitas Lekas (Nr. 10). Tai žmonės, kurie beveik niekada anksčiau neturėjo jokio sąlyčio su politika, tačiau jie turi norą dirbti, gilintis į miesto problemas ir jas spręsti miestiečių, o ne politikų naudai.

Na ir, žinoma, pagrindinis klausimas – ką šie žmonės ketina nuveikti, jei bus išrinkti tapti Raseinių rajono tarybos nariais? Mūsų rinkiminę programą būtų galima suskirstyti į du tipus. Pirmoji dalis skirta platiems, į ateitį orientuotiems siekiams, kaip pavyzdžiui, inicijuoti svarbius pakeitimus, kurie suteiktų finansinę paramą būtent vietiniam smulkiajam verslui, sukurti atskirą programą, kuri finansiškai skatintų jaunus mokytojus dirbti ir pasilikti gyventi Raseiniuose, įgyvendinti daugiabučių ir jų kiemų tvarkymo programą, kai prie tvarkymo darbų prisideda patys gyventojai bei pagaliau pradėti spręsti laikinų vaikų globėjų problemą, kuri šiuo metu ypač aktuali visoje Lietuvoje . Tuo tarpu antroji programos dalis turi labai aiškius ir konkrečiai numatytus darbus, kurie yra būtini įgyvendinti Raseinių rajone. Tai interaktyvios zonos įkūrimas Prabaudos parke, dviračių takas į Dubysos regioninį parką, nauja gyvūnų prieglauda, automobilių parkavimo aikštelės mieste bei istorinio Raseinių miesto centro sutvarkymas ir pritaikymas miestiečių bei turistų lankymui.

Taigi, Raseinių liberalai nežada nieko didinti, mažinti, sustabdyti ar pritraukti, nes, mūsų nuomone, pradėjus nuo mažų, tačiau svarbių darbų įgyvendinimo, tai taps raktu, kuris atrakins duris į didelių problemų sprendimą.

Politinė reklama, apmokėta iš LRLS rinkiminės sąskaitos. Užsakymo nr. 2019/02-19

KOMENTARAS PO PAGRINDINE NUOTRAUKA: Raseinių liberalų komanda (Iš kairės: Audrius Norkus, Svetlana Rumšienė, Rosvaldas Kunickas, Rožė Žičkienė, Inga Stoškevičienė, Šarūnas Plavinskas)

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us