Raseinių naujienų portalas

Politika

Atverkime duris pavasariui!

Taip giedra ir linksma! Tiek šviečia vilties!

Vien meilę norėtum dainuoti,

Apimti pasaulį, priglaust prie širdies,

Su meile saldžiai pabučiuoti!

Pavasarį reikia surasti savo širdyse ir juo patikėti. Kasdienybės tėkmėje dažnai net nepastebime, kaip šalia mūsų skleidžiasi gražiausi pavasario žiedai. Net nesuvokiame, kiek gražiausiems žiedams prilygstančių pasiekimų Raseinių kraštui yra padovanoję sportininkai, kiek jaunų žiedų yra išpuoselėję ir užauginę pedagogai, kiek gėrio ir atjautos yra paskleidę medikai, ugniagesiai ir kitų tarnybų darbuotojai, kiek grožio mūsų aplinkoje yra sukūrę darbštūs statybininkai, kokią puikią dirvą yra išpurenę ūkininkai, kokiomis spalvomis kraštą dabina bendruomenių kūrybiškumas ir mūsų rajono nuostabus jaunimas. Visa tai verta susižavėjimo. Iš viso to išeitų klestintis rojaus sodas Raseinių krašte.

Suremkime pečius. Būkime nepalenkiami savo noru padėti kitiems. Būkime nepalaužiami, ieškodami sprendimų, kurie keltų krašto žmonių gerovę. Būkime nuoširdūs dirbdami bendrapiliečių labui.

Būkime svetingi. Ir reikalaukime to iš valdžios atstovų. Prisiminkime, kad į savivaldybę užėjęs kiekvienas vadinamasis eilinis žmogus turi čia pasijusti kaip privilegijuotas asmuo, kuriam tarnautojai privalo rodyti išskirtinį dėmesį.

Visiškai pritariame šviesios atminties Leonidui Donskiui ne kartą pabrėžusiam: „Pareigūnai turi būti ne kažkokie kontroliuotojai, sakantys – čia negalima, bet ekspertai, kurių tikslas padėti gyventojams kuo sklandžiau tvarkyti savo reikalus. Neturi būti, kad žmonės baimintųsi eiti į savivaldybę pas valdininką, jie turėtų galvoti – tikrai gausiu patarimą ir man bus pasiūlyta geriausia šeitis.“

Kovo 3 dieną galime atverti duris permainoms ir pavasariui. Norisi tikėti,  kad po kovo 3 dieną įvyksiančių rinkimų Raseinių rajono politiniame gyvenime atsiras daugiau geranoriškumo, pasiruošimo padėti, ieškoti sąlyčio taškų ir bendradarbiavimo kelių, o ne pretekstų nesutarimams.

Savivaldybėje dirba daugybė labai geranoriškai nusiteikusių ir profesionalių tarnautojų. Tikime, kad jiems yra įveikiamos visos kliūtys. Jie gali įgyvendinti rimtas permainas. Įsivaizduokite baisiai nustebusį susireikšminusio valdžios atstovo veidą, kada vietoje – aš atrestauravau, aš išasfaltavau, aš pastačiau, aš padariau, aš…, aš…, aš…, teks pasakyti – Jūs, gerbiamieji rajono gyventojai. Nes tik Jūsų ir kiekvienas asmeniškai yra mūsų turtas! Ačiū Jums!

Tai yra pasiekiama. Tik drąsiai reikia atkelti vartus pavasariui.  Ir tai galima padaryti per rinkimus. Būkime nepalaužiamai aktyvūs. Neleiskime, kad abejingumas ir nusivylimas mus apribotų.

Prieš ketvertą metų žurnalistui paskambinęs žmogus dramatišku balsu pasakė: „Kuo skubiau atvykite. Pas mus užmušė rinkėją. Atvykus į įvykio vietą buvo parodytas „užmuštasis“. Tai buvo pusamžis labai žvalus ir net labai energingas vyras. Į užmuštą visiškai nebuvo panašus. Paklaustas, kas iš tiesų atsitiko, jis rėžė: taip mane užmušė, ir užmušė kaip rinkėją, nes aš negavau balsavimo biuletenio, vadinasi, aš negaliu balsuoti, vadinasi mano pilietinė valia buvo paralyžiuota, vadinasi aš buvau likviduotas kaip rinkėjas, todėl ir sakau, kad buvau užmuštas – savo argumentus dėstė vyriškis.

Ši istorija yra ne tik komiška, bet ir pamokanti. Nebūkime abejingi, balsuokime. Išreiškime savo nuomonę. Pritarkime veiksmingo gerumo, veiksmingos pagalbos ir visapusiško bendradarbiavimo siekiams. Ieškokime vienas kitame įkvėpimo, ieškokime vienas kitame draugo, ieškokime to, kas mus jungia.

Broliškai suremkime pačius ir balsuokime už politinį pavasarį! Vardan stabilumo ir gražesnės Raseinių krašto ateities!

Darbo partijos Raseinių skyriaus kandidatai

 

Politinė reklama, bus apmokėta iš Darbo partijos Raseinių skyriaus rinkimų sąskaitos. Sutarties nr. 2018/11/10

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us