Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Ruošiatės keliauti?! Užsisakykite asmens dokumento galiojimo priminimą!

 

Tokia galimybė sudaroma naudojantis informacine sistema EPIS. Užsisakyti minėtą paslaugą galima bet kuriuo metu – vos įgijus naują asmens dokumentą ar jį turint iš anksčiau, pasirenkant palankų informavimo apie dokumento galiojimo pabaigą laiką – nuo vieno iki šešių mėnesių. Informacija apie dokumento galiojimo pabaigą asmens pasirinkimu teikiama nemokama trumpąja SMS žinute ir (ar) elektroniniu paštu.

Tokiu būdu Lietuvos Respublikos piliečiams sudaryta galimybė iš anksto pasirūpinti asmens dokumentų keitimu, išvengiant būtinybės dokumentus keisti skubos tvarka susiruošus į neplanuotą kelionę ar tvarkant sveikatos, turto ar kitus dokumentus įvairiose įstaigose.

Prisijungti prie EPIS paslaugų portalo galima per Elektroninės valdžios vartus, naudojant nuorodą https://www.epaslaugos.lt/portal/service/20020/36023?searchId=d6669a09-55c8-4af0-98d7-ca3e9a84b356 .

šaltinis: www.raseiniai.lt

 

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Aistė

O, kokia gera idėja. Kaip tik buvo tokia netikėta situacija. Užsisakėme kelionę dviems https://1000myliu.lt/tik-suaugusiems-keliones/ ir viduryje savaitės sugalvojau patikrinti pasą. Teko gamintis skubos tvarka, kas, kaip žinia, kainuoja gerokai daugiau.

Contact Us