Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Balandžio 3-ąją Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate – Atvirų durų diena


Balandžio 3 d. 13.00 val. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato aktų salėje (Šiauliai, Aušros alėja 19) organizuojamas atvirų durų dienos renginys jaunimui, siejančiam savo ateitį su teisėtvarka. Artėjant priėmimo į aukštąsias ir profesines švietimo įstaigas laikotarpiui, daugėja besikreipiančiųjų dėl galimybės mokytis Lietuvos policijos mokykloje ar studijuoti Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete, todėl dalyviams bus išsamiai pristatyta policijos pareigūno profesija.


Atvirų durų dienoje moksleiviai turės galimybę iš arčiau susipažinti su policininko darbu ir daugiau sužinoti apie šios veiklos specifiką, pareigūnų parengimą. Apie policininko profesiją pasakos ne tik Šiaulių apskrities VPK pareigūnai, bet ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Lietuvos kelių policijos tarnybos, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ ir Lietuvos policijos mokyklos atstovai. Renginyje bus pristatytos specialiosios priemonės, ginkluotė, apie darbo subtilybes pasakos ir jas pristatys kinologai su šunimis.

Besidomintiems policijos studijomis, bus pateikta išsami informacija apie įsidarbinimą baigus studijas ir karjeros galimybes, atlygį bei socialines garantijas, kurios suteikiamos policijos pareigūnams.

Išankstinė registracija el.p. arturas.sliavas@policija.lt, tel. (8 700) 63777, +370 8698 85199.

Šiaulių apskr. VPK maloniai kviečia dalyvauti

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us