Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Bėgdamas nuo policijos trenkėsi į ūkinį pastatą

Teisės vairuoti neįgijęs 27 metų vaikinas nemano, kad  sėsti prie transporto priemonės vairo, neturint tam įgūdžių, pavojinga ne tik jam pačiam, bet  ir aplinkiniams. Ir ne tik tiems, kurie dalyvauja eisme. Toks nesusipratėlis gali sukelti problemų ramiausiai savo kieme, name  ar ūkiniame pastate  besidarbuojančiam  žmogui.

Kovo 30-osios pavakary Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnams, patruliavusiems Raseiniuose, įtarimą sukėlė gatve važiavęs FORD FOCUS, kurio vairuotojas, pastebėjęs pareigūnų automobilį, staiga pasuko į kitą gatvę. Policininkai įtarė, kad tokiu  staigiu manevru vairuotojas norėjo išvengti susitikimo su jais, tad nuvažiavo paskui įtarimą sukėlusį automobilį.  Vairuotojas, didindamas  greitį siauromis miesto gatvelėmis, mėgino nuo policijos pareigūnų atitrūkti. Tačiau jam tai sekėsi sunkiai. Galiausiai vairuotojas dideliu greičiu įvažiavo į vieno namo kiemą ir, nesuvaldęs automobilio, trenkėsi į  ūkinį pastatą, jį apgadindamas. Laimei, kad tuo metu niekas iš namo gyventojų ar augintinių nepasirodė kieme.

                      Vairuotojas  iššoko iš FORD FOCUS-o ir nurūko kiemais bei patvoriais. Vienas pareigūnų pasileido paskui jį, kitas automobiliu apvažiavo iš kitos pusės ir  bėglį sulaikė dumiantį laukais.

                      Paaiškėjo, kodėl  27 metų sulaikytasis vengė susitikimo su pareigūnais. Vaikinas ne tik neturi įgijęs teisės vairuoti transporto priemonės, bet ir   vairavo neįregistruotą, neapdraustą civilinės atsakomybės draudimu automobilį, kuriam neatlikta    techninės apžiūra. Vairuotojui buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas už tai, kad neturėdamas teisės vairuoti padarė Kelių eismo taisyklių pažeidimą, kuris lėmė kitam asmeniui priklausančio  turto sugadinimą, kad vairavo transporto priemonę, kuri nustatyta tvarka neįregistruota ir be privalomosios techninės apžiūros, taip pat neapdrausta  civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu. Už tai vairuotojo laukia  keliašimtinė bauda. Beje, šiam vaikinui – tai ne naujiena. Šiemet jis už tai, kad vairuoja transporto priemonę, nors teisės tam nėra įgijęs,  jau  du kartus baustas.  Galbūt trečias kartas bus pamokantis, kadangi čia bauda neapsieis – reikės remontuoti savo apgadintą automobilį  ir kompensuoti apgadinto ūkinio pastato remontą.

                      Filmuotą medžiagą rasite čia:https://youtu.be/3-mOdomk_rU

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us