Raseinių naujienų portalas

Kultūra

Įsipareigojo darbus atlikti per mėnesį

Vakar Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Gytis Šulinskas ir atsakingieji administracijos specialistai susitiko su Kultūros centro rekonstravimo darbus atliekančio rangovo UAB ,,Irdaiva“ atstovu, projekto techninės ir vykdymo priežiūros specialistais.

Raseinių rajono kultūros centro pastato rekonstravimo darbai (I techninio projekto vykdymo etapas) pagal rangovo pateiktą informaciją kalendoriniame grafike turėjo būti užbaigti 2019 m. kovo 31 d., tačiau jie nėra vykdomi tokiu tempu ir terminiais, kaip buvo planuota. Iki šiol dar neįrengta operatoriaus kabina prie salės galinės sienos, nepakabinti šviestuvai, nevisiškai sutvarkyta salės ir scenos šildymo sistema, elektros instaliacija garso ir apšvietimo įrangai pajungti ir kt.

Pasak rangovo, darbų tempo sulėtėjimą lėmė sudėtingas vėdinimo sistemos įrengimas, reikalaujantis papildomų konstrukcinių tyrimų, leidžiančių tinkamai sumontuoti ir eksploatuoti vėdinimo sistemą, ir kitos panašios aplinkybės.

Nepaisant to, rangovui darbų atlikimo terminas jau ne kartą buvo pratęstas, tačiau bendrovė vis tiek nesugebėjo užbaigti etapo pagal numatytą grafiką. Rangos darbų sutartyje yra numatytas baudos skaičiavimas rangovui, kai šis nevykdo darbų kalendoriniame grafike numatytais terminiais. Pagal šį grafiką rangovas Savivaldybei už kiekvieną uždelstą kalendorinę dieną turės mokėti baudą, t. y. 0,05 proc. rangos darbų sutarties kainos. Administracija yra parengusi reikiamus dokumentus ir imsis atitinkamų savalaikių veiksmų, kad minėto dydžio bauda būtų skaičiuojama.

Gytis Šulinskas atkreipė dėmesį, jog rangovas, nevykdydamas sutartinių įsipareigojimų ir nesilaikydamas kalendoriniame grafike numatytų darbų įvykdymo terminų, pažeidžia esmines sutarties sąlygas ir toks pažeidimas yra netoleruotinas. Rangovui ir toliau pažeidinėjant esminius sutartinius įsipareigojimus, Savivaldybė bus priverstas priimti sprendimą dėl sutarties nutraukimo.

Susirinkimo metu rangovas įvardijo, kad likusius darbus atliks per vieną mėnesį.

Susirinkime dalyvavo Administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Gytis Šulinskas, Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėja Indrė Antanaitienė ir šio skyriaus vyriausioji specialistė, projekto koordinatorė Aleksandra Liutko bei Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas, projekto vadovas Egidijus Alijauskas, UAB „Irvaiva“ gen. direktoriaus pavaduotojas Giedrius Mendžinskas, projekto techninės priežiūros specialistas Audrius Šulga (UAB „Gravis projectus“), projekto vykdymo priežiūros specialistas Linas Pasiaura (UAB „Atamis“).

www.raseiniai.lt

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us