Raseinių naujienų portalas

Kita

Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena Lietuvoje

Balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Tai diena, suteikianti galimybę dar kartą kiekvienam visuomenės nariui, eismo dalyviui, susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje.

Šiai dienai paminėti suinteresuotos institucijos (įstaigos, visuomeninės organizacijos, policija) organizuoja įvairius renginius: konkursus, susitikimus su visuomene, konferencijas, prevencines priemones ir t. t. Pagrindiniai renginiai visuomenei vyks Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje, taip pat – Telšiuose, juose dalyvaus policijos pareigūnai.

Balandžio 6-osios, šeštadienio, vidurdienį renginys, skirtas Saugaus eismo dienai Lietuvoje paminėti, prasidės Telšiuose (Turgaus aikštėje). Jame dalyvausiantys Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas padės išrinkti Saugiausią šeimą (reikės atlikti įvairias užduotis). Atvykusieji automobiliu galės pasitikrinti jo žibintų kokybę, motociklų vairuotojai – savo transporto priemonės skleidžiamo triukšmo lygį. Taip pat bus galima išbandyti saugos diržų efektyvumo įrenginį, iš arčiau susipažinti su policijos transportu, pasimokyti pirmosios pagalbos teikimo pagrindų. Kelių policijos pareigūnai patruliniais motociklais važiuos kolona Telšių gatvėmis, t. y. pradedamas patruliavimas motociklais šalies keliuose.

Renginiai „Nevairuok išgėręs“ balandžio 6 d. nuo 12 valandos:

Vilniuje – Katedros aikštėje.

Klaipėdoje – aikštelėje prie PPC „Akropolis“ pagrindinio įėjimo.

Panevėžyje – Laisvės aikštėje.

Renginių metu saugaus eismo ekspertai ir kviestiniai svečiai diskutuos ir pasidalys savo mintimis, kodėl žmonės nejaučia atsakomybės sėsdami prie vairo išgėrę, nevertina savo ir kitų sveikatos, gyvybės, kas ir kaip galėtų padėti tai pakeisti. Renginių dalyviai galės išbandyti techniką – automobilio apsivertimą ir saugos diržų efektyvumą imituojančius įrenginius, pasivažinėti paspirtukais, dviračiais, riedžiais, dalyvauti viktorinoje saugaus eismo tema, ir žinoma, laimėti prizų.

Gerbkime ir saugokime vieni kitus kelyje.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us