Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Konservatorių L. Dargevičiaus ir V. Merkliopo taryboje nebus

Šį pirmadienį, balandžio 15 d., įvyks 1-asis 9-ojo šaukimo Raseinių rajono savivaldybės tarybos  posėdis. Praėjusią savaitę rašėme, kad toli gražu ne visi politikai išrinkti į Raseinių rajono tarybą, prisieks dirbti rajono labui.

2019 m. balandžio 4 d., Vyriausia rinkimų komisija priėmė raseiniškių konservatorių Vidmanto Merkliopo ir Lino Dargevičiaus prašymus perleisti jų mandatus sekantiems porinkiminiame sąraše esantiems kandidatams. Vietoje gerai raseiniškiams žinomų asmenų į tarybą dirbti ateina Alfredas Bardauskas ir Dovilė Lukminaitė.

TS-LKD Raseinių sk. priklausantys politikai L. Dargevičius ir V. Merkliopas paklausti, ar tai nėra rinkėjų apgaudinėjimas, atsakė, kad savo kaltės neįžvelgia, juos išreitingavo rinkėjai.

VšĮ „Raseinių ligoninė“ direktorius V. Merkliopas į klausimą, kodėl dalyvauja rinkimuose, o paskui mandatą perleidžia kitam, teigė: „Šį kartą ilgai svarsčiau ar kandidatuoti į rajono tarybą. Prieš ketverius metus nebuvau išrinktas. Pasiryžau, tačiau nepretendavau į pirmąjį dešimtuką. Sąraše buvau 18. Žmonės mane išreitingavo. Tačiau vadovauti ligoninei ir dirbti taryboje – negalima. Tai yra išaiškinęs Konstitucinis teismas. Labai gaila, nes pavyzdžiui Latvijoje, tai problemų nekelia. Be to, šiemet Raseinių taryboje kaip niekad daug medikų. Tai nėra gerai, taip gali nukentėti kitos sritys,“- savo apsisprendimą aiškino V. Merkliopas.

Kitas konservatorių partijos kandidatas, atsisakęs tarybos nario mandato – L. Dargevičius. Jis Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos direktorius. Jo einamos pareigos su darbu taryboje taip pat nesuderinamos.

„TS-LKD partijai priklausau jau beveik 20 metų, dalyvavau ne vienose rinkimuose. Jaučiuosi pilnaverte partijos bendruomenės dalimi. Sutikau būti įrašytas į partijos rinkiminį sąrašą tikėdamas, kad galiu prisidėti prie sėkmingo dalyvavimo rinkimuose savo patirtimi ir patarimais. Sąmoningai nevykdžiau jokios asmeninės rinkiminės agitacijos žinodamas, kad TS-LKD sąraše visi kandidatai yra pajėgūs dirbti savivaldybės taryboje ir įgyvendinti partijos programą. Labai gaila, bet mano galimą darbą savivaldybės taryboje riboja Lietuvos Respublikos teisės aktai,“- raštu atsakymą pateikė L. Dargevičius.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us