Raseinių naujienų portalas

KitaKultūra

Dailės studijos kūrėjų darbai parodoje Serbijoje


Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jaunieji kūrėjai dalyvavo tarptautiniame kūrybos konkurse „Mini restART“ Serbijoje. Tai ne tik konkursas, bet ir tarptautinė meno paroda, kurioje eksponuojami tik mažo 15×15 cm formato kūriniai.

Šiam konkursui buvo pateikti 3733 meno kūriniai iš 80 Serbijos miestų, iš užsienio: Bosnijos ir Hercegovinos, Bulgarijos, Hondūro, Egipto, Juodkalnijos, Kroatijos, Makedonijos, Lietuvos, Vengrijos, Ukrainos. Dalyviai buvo iš 19 ikimokyklinių įstaigų, 27 pradinių mokyklų, 18 vidurinių mokyklų ir gimnazijų, 9 meno mokyklų, 3 vaikų ir kultūros centrų, 26 privačių dailės studijų.

Parodai buvo atrinkta 658 meno kūriniai. Vertinimo komisija priėmė didelį iššūkį. Reikėjo įvertinti darbų bendrą vizualinį vaizdą, įspūdį, kūrybiškumą, kompozicijos meistriškumą, vizualinio meno metodus, novatoriškumą. Konkurso organizatorius savo nuoširdumu, idėjomis ir begaline laisve nustebino pasaulio vaikai.

Vertinimo kriterijus atitiko ir 4 dailės studijos mažųjų menininkų kūriniai, kuriuos nutapė Agnieška Aukštakytė (8 m.),  Indrė Griciūtė(10 m.),  Džiugas Micevičius(12 m.)  ir Emilija Savickaitė(9 m.). Jų darbuose atsiskleidė kiekvieno vaiko kūrybiškumo stebuklai, linijų ir spalvų kalba. Už dalyvavimą parodoje tarptautinio konkurso „Mini restART“ organizatoriai atsiuntė autoriams konkurso diplomus.

Džiugu, kai mūsų dailės studijoje sukurti  kūriniai buvo įvertinti ir eksponuoti tarptautinėje parodoje užsienyje.

Teksto ir nuotraukų autorė:

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us