Raseinių naujienų portalas

Kita

Teisinių žinių konkurse „Temidė“ I etape dalyvavo ir raseiniškiai

Visoje Lietuvoje šurmuliuoja teisinių žinių konkursas „Temidė“. Šią savaitę, pirmojo etapo nugalėtojai paaiškėjo ir Šiauliuose bei aplinkiniuose rajonuose.

Bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ vienas iš tikslų- skatinti mokymo įstaigų bendruomenių ir teisėsaugos institucijų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Konkurso I etapas vyko Šiauliuose, Pakruojyje, Radviliškyje, Joniškyje ir Raseiniuose.

Raseiniuose teisines žinias pademonstruoti panoro keturios komandos: Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos „Apšvietėjai“, Šiluvos gimnazijos „Katmandu“, Viduklės Simono Stanevičiaus „Polrem“ ir Girkalnio pagrindinės mokyklos „Tiesieji“. Klausimai nebuvo sudėtingi, tačiau reikalaujantys teisinių žinių ir loginio mąstymo. Jaunimas nustebino puikiomis žiniomis, geru komandiniu darbu ir įrodė, jog sugeba orientuotis įvairiose situacijose, o antrosios vietos laimėtojai nuo pirmosios atsiliko vos vienu tašku. Susumavus rezultatus nugalėtojais tapo Šiluvos gimnazijos komanda „Katmandu“.

Joniškio rajone rungėsi 3 komandos, Pakruojyje -5.

Į Šiaulių miesto ir rajono konkurso I-ąjį etapą susirinko 11 komandų. „Protų mūšyje” neužteko 40 klausimų, kad rengėjai galėtų išsiaiškinti visus prizininkus. Teko skirti ir papildomas užduotis. Nugalėtojais tapo Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos komanda „Daugėlių plytinė”. Po papildomo turo paaiškėjo, jog antrąją vietą iškovojo Šiaulių Romuvos gimnazijos komanda „Libra”, o trečiąja vieta džiaugėsi Šiaulių J. Janonio komanda „Ketvirtas pogrindis”.

Radviliškio rajone konkurso nugalėtojais tapo Lizdeikos gimnazijos moksleiviai, aplenkę Sidabravos ir Baisogalos gimnazistus.

Visos komandos, savo rajone iškovojusios pirmąsias vietas, įgijo teisę dalyvauti konkurso „Temidė“ II etape.

Policijos pareigūnai dėkoja visiems už puikias teisines žinias ir sveikina nugalėtojus!

Šiaulių apskr. VPK informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us