Raseinių naujienų portalas

Kita

Iš Raseinių ligoninės automobilių stovėjimo aikštelės pavogtas neužrakintas VW Golf


Tarp balandžio 23 d. 8.00 val. ir balandžio 24 d. 9.14 val. Raseiniuose, Ligoninės g., iš automobilių stovėjimo aikštelės, esančios prie RASEINIŲ LIGONINĖS, pagrobtas neužrakintas vyrui, gimusiam 1950 m., priklausantis žalios spalvos automobilis VW GOLF, pagamintas 1996 metais. Automobilio daiktadėžėje buvo palikti automobilio registracijos liudijimas ir užvedimo raktelis, o bagažinėje – gręžtuvas BOSCH. Turtinė žala – 1000 eurų. Balandžio 24 d. apie 11.15 val. automobilį Radviliškio r., Baisogalos seniūnijos miške, rado girininkas.

Balandžio 13 d. 19.30 val. Raseinių r., Kasbaraičių k., prie tvenkinio, moteriai, gimusiai 1972 m., vairuojant vyrui, gimusiam 1973 m., priklausantį nustatyta tvarka neįregistruotą keturratį motociklą ARTIC CAT 4X4, nuo jo nukrito ir susižalojo kartu važiavusi jos dukra, gimusi 2001 m. Įtarus stuburo lūžimą, nukentėjusioji išvežta į Kauno klinikas. Atlikus detalesnius medicininius tyrimus, merginai nustatytas nugaros apatinės dalies ir dubens sumušimas, lūžimų nebuvo.

Gauta Lietuvos banko grynųjų pinigų departamento Ekspertizės ir technikos skyriaus specialisto išvada, kad vieno euro nominalo moneta, kuri buvo paimta balandžio 8 d. Raseiniuose, Vilniaus g., yra netikra. Specialisto išvadoje nurodyta, kad monetos elektrinis laidumas ir magnetinis momentas neatitinka techninės specifikacijos, briaunos užrašas imituotas.

Šiaulių apskr. VPK informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us