Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Naujoji valdžia nenori prarasti įtakos komitetuose?


Tarybos komitetų veikla – labai svarbi. Čia pirmiausiai svarstomi rajono gyventojams aktualūs sprendimų projektai, išanalizuojami trūkumai ir tik tada, jau išdiskutuoti, pateikiami svarstyti visai tarybai.

Pagal galiojantį Raseinių rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamentą, per du mėnesius nuo pirmojo išrinktos naujos savivaldybės Tarybos posėdžio sušaukimo dienos, turi būti sudaryti Tarybos komitetai. Eilę metų yra susiklosčiusi tradicija į komitetus „užsirašyti“ per pirmąjį tarybos posėdį. Taip buvo ir šiemet, po iškilmingų tarybos narių priesaikų, išrinkus mero pavaduotoją, naujai išrinkti tarybos nariai pasirinko sritis, komitetus, kuriuose dirbs.

Šiandien, savivaldybės internetiniame tinklapyje, skelbiamoje tarybos posėdžio darbotvarkėje, kurią yra pasirašęs naujasis meras A. Bautronis, sprendimo projektas, dėl komitetų sudarymo, parengtas be užsirašiusių tarybos narių pavardžių.  Naujojo mero raštiškai paklausus ar tai reiškia, kad vyks naujas komitetų pasirinkimo procesas, jaunasis politikas sausa biurokratine kalba atsakė, kad sprendimo projektas atitinka visus teisės aktų reikalavimus.

Galbūt dokumentas dingo?

Ekspromtu suorganizuotoje spaudos konferencijoje, kuri vyko po pirmojo naujo šaukimo tarybos posėdžio, mero A. Bautronio paklausus, ar pastebėjo, jog valdančioji dauguma yra praradusi kontrolę, tai yra vietoje galimų 4 turi tik 3  komitetus, meras atsakė labai lakoniškai – „Koks čia skirtumas, gi visi susirinko dirbti rajono labui“. 

Šiandien, kai sprendimo projekte dėl komitetų pasiskirstymo, vietoje pavardžių tik tuščios linijos, kyla dvejopos mintys: arba tarybos nariai turės užsirašyti iš naujo į norimus komitetus ir naujai suformuota valdančioji dauguma šį procesą jau akylai stebės, arba „senasis“ sąrašas tiesiog dingo. Jeigu tai antrasis variantas, tai problema – išspręsta. Mūsų redakcija turi nufotografuotą šį svarbų dokumentą, kurį ir viešiname.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us