Raseinių naujienų portalas

Kultūra

Ukmergėje bus kuriamas parkas su miniatiūriniais Lietuvos statiniais

Ukmergėje bus kuriamas parkas su miniatiūriniais statiniais, reprezentuojančiais kiekvieną iš 60 Lietuvos savivaldybių, antradienį rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.

Parką apleistos karinės teritorijos vietoje planuojama įkurti per maždaug trejus metus. Jis bus apibrėžtas Lietuvos žemėlapio kontūrais, taip pat su išryškintomis visų savivaldybių teritorijomis, pagrindiniais Lietuvą kertančiais keliais, kurie turėtų virsti takais, skirtais lankytojams pasivaikščioti.

Miniatiūrų parke bus statomos tikslios 25 kartus sumažintų statinių kopijos, kurie dabar stovi kiekvienoje šalies savivaldybėje. Ukmergės rajono savivaldybė jau kreipėsi į visas šalies savivaldybes su prašymu siūlyti svarbiausius objektus, pristatančius jų kraštą.

„Žinome, kad tokio pobūdžio parkas yra Belgijoje, Briuselyje, ten yra 25 kartus sumažinti kiekvieną ES valstybę pristatantys pastatų ar kitų objektų, su kuriais identifikuojama kiekviena iš šalių, maketai. Panašų parką, kuriame būtų pristatyta kiekviena Lietuvos savivaldybė, norėtume įkurti ir mes“, – sakė Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us