Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Lietuvos kariai žygiuos NATO narystės metinių parade Varšuvoje


Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis penktadienį vyks stebėti karinio parado Varšuvoje, Lenkijai minint 20-ąsias narystės NATO metines ir Gegužės 3-osios Konstitucijos dieną. Šiame parade žygiuos ir keliolika Lietuvos karių.

Ministerija BNS informavo, kad greta Lenkijos ir kitų sąjungininkų karinių formuočių žygiuos ir 16 Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos karių.

„Lenkija – vienareikšmiai viena svarbiausių Lietuvos partnerių gynybos ir saugumo srityje. Esame vieno regiono ir sėkmingiausio pasaulio istorijoje gynybos Aljanso – NATO – dalis. Išaugus grėsmėms iš Rytų, mūsų šalys nuosekliai stiprina karinį bendradarbiavimą“, – BNS perduotame komentare sakė R. Karoblis.

Lietuva su dar šešiomis Vidurio ir Rytų Europos šalimis šiemet mini 15-ąsias narystės NATO metines, o Lenkija su Čekija ir Vengrija – 20-ąsias.

Gegužės 3-iosios Konstitucija buvo pagrindinis Abiejų Tautų Respublikos įstatymas, priimtas 1791 metais. Tai buvo pirmoji rašytinė Europoje Konstitucija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us