Raseinių naujienų portalas


Kate Douglas Wiggin pasakytų žodžių nepaneigtų niekas: „Dauguma visų kitų gražių dalykų gyvenime ateina po du, po tris, po dešimtis ir šimtus. Daug rožių, žvaigždžių, saulių, vaivorykščių, brolių ir seserų, tetų ir pusbrolių, draugų ir draugių – bet tik viena mama visame pasaulyje“.

Gegužės 4 dienos popietę Gervinėje vyko pati nuoširdžiausia metų šventė – koncertas, skirtas Motinos dienai „Esi pati geriausia, nes mano Tu esi“.

Renginio vedantieji, sesers ir brolio duetas – Ramunė Urbonaitė ir Justinas Paukštys dovanojo pačius gražiausius ir šilčiausius žodžius, skirtus visoms susirinkusioms mamytėms, o nuoširdžias dainas dovanojo nuostabaus balso savininkė, solistė Karolina Kulišauskaitė bei „Auksinio lūšiuko“ laimėtoja už Raseinių krašto garsinimą meno srityje, solistė Emilija Bagdonaitė. Puikią nuotaiką šokio ritmu sukūrė šokių studijos „Svajonė“ mažiausiųjų kolektyvai bei jų vadovė Laura Balserienė.

Kiekviena į šventę atvykusi mamytė buvo pasitikta saldžia dovanėle, o šventę pradėję mažieji šokių studijos „Svajonė“ vaikučiai privertė visus nuoširdžiai šypsotis nuo pat pirmų renginio akimirkų.

Solisčių Karolinos ir Emilijos be galo nuoširdžiai atliktos ir išjaustos dainos buvo tarsi linkėjimas visoms moterims, padėka už visų mūsų gyvenimus.

Koncertą vainikavo Emilijos atlikta daina „Gera“, kurios metu daugelis dainavo kartu su atlikėja iš širdies, ir taip, kaip tik moka.

Ačiū visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo ir muzikinių sveikinimų.

Teksto autorė RRKC Gervinėje kultūrinių renginių organizatorė Žaneta Vaištarienė
Teksto nuotraukos S. Mockutės

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us