Raseinių naujienų portalas

Nuomonės

Politikai save fotografuoja net per šv. Mišias?


Savaitgalį vyko įspūdinga, Raseinių dekanato rengiama Šeimų šventė, pavadinimu „Pasaulio taika prasideda šeimoje“.  Jau tradiciniu tampantis renginys sulaukia vis didesnio raseiniškių susidomėjimo.

Ir pasak vieno, mums paskambinusio raseiniškio, šią šventę jam sugadino nederamas politikų elgesys. „Atėjo vidurį šv. Mišių, atsistojo, atsuko nugarą ir nepatikėsit – pradėjo save fotografuoti. Jau visai nieko švento nebėra? Kas taip elgiasi šv. Mišių metu?“ Klausė šventėje dalyvavęs vyras. Jis įvardino du politikus, kurie pasak jo, ne melstis už šeimą, o pasireklamuoti atėjo. Tai valstiečių atstovai: LR Seimo narys A. Nekrošius ir mero pavaduotojas K. Užemeckas. Vicemero K. Užemecko raštu paklausus ar buvo šventėje, kelintą valandą atvyko, gavome atsakymą: „Atvykau prieš šv. mišias, šie tiek po 12 val.. Iš renginio išvykau apie 16.00 val.“ (tekstas neredaguotas).

Pasak skambinusio asmens, politikai atvyko jau gerai įpusėjus šv. Mišioms, kai viena tikinčiųjų pora buvo pakviesta atnaujinti santuokos įžadus. Kad tai gali būti neginčytinas faktas, rodo ir K. Užemecko darytos nuotraukos, kurios publikuotos socialiniame tinkle, jo asmeniniame profilyje. Nuotraukos lyg tyčia prasideda nuo būtent šio momento.

Raseinių parapijos klebonas – kun. dek. teol. lic. Vytautas Paukštis paprašytas pakomentuoti, atsakė: „Jei tai būtų vykę bažnyčioje, turėčiau labai konkretų atsakymą. Daugelyje bažnyčių yra įspėjamieji ženklai – nefotografuoti. Nenoriu nieko įžeisti ir užgauti, bet visuomet atsiras tokių žmonių, kurie ne visada elgiasi etiškai.“

Nuotrauka iš socialinių tinklų

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Tai problema

Dzin kas tame cirke dalyvavo,koks skirtumas kas kur cirkinosi?ant scenos ar prie scenos?nu koks skirtumas…

Contact Us