Raseinių naujienų portalas

Politika

V. Adamkus ragina G. Nausėdą stiprinti ryšius su Lenkija, Vokietija, JAV


Ekonomistą Gitaną Nausėdą rinkimuose rėmęs kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus paragino išrinktąjį šalies vadovą stiprinti ryšius su Lenkija, Vokietija ir Jungtinėmis Valstijomis.

Interviu dienraščiui „Lietuvos rytas“ V. Adamkus labai teisingu vadino G. Nausėdos sprendimą pirmojo vizito vykti į Lenkiją ir tvirtino besitikintis, kad išrinktasis prezidentas „sėkmingai tęs šią strateginio bendradarbiavimo politiką, kiek prigesusią per pastarąjį dešimtmetį“.

„Išrinktasis prezidentas pajėgus dar sutvirtinti ir Lietuvos ryšius su kita mums labai svarbia valstybe – Vokietija“, – kalbėjo V. Adamkus.

„Neabejoju, kad G. Nausėda puikiai suvokia, kaip būtina Lietuvai palaikyti puikius santykius su JAV, ir nuo pirmųjų žingsnių nė kiek nesiblaškydamas juos stiprins“, – teigė jis.

1998 – 2003 ir 2004 – 2009 metais šaliai vadovavęs V. Adamkus sakė jaučiantis, kad G. Nausėda yra pasirengęs bendrauti su bet kokio kalibro politikais.

„Neabejoju, kad mūsų išrinktasis prezidentas bus lygus tarp lygių plėtodamas dialogą ir su didžiųjų valstybių lyderiais“, – tvirtino kadenciją baigęs prezidentas.

G. Nausėda prezidento pareigas pradės eiti po inauguracijos liepą. Jis antrajame prezidento rinkimų ture įveikė buvusią finansų minsitrę, Seimo narę Ingridą Šimonytę.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us