Raseinių naujienų portalas


Gegužės 25 dieną, šviečiant saulei, Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis“ išvyko į Kvėdarnos seniūnijoje, Kazimiero Jauniaus sodyboje-klėtelėje, vykstantį respublikinį klojimų teatro festivalį „Pri klietelis“.

Tai jau tradicinis renginys, pirmą kartą įvykęs 2014 m. Šiluviškės suvaidino E. Untulio komediją „Čerauninkės eksperiments“, o žiūrovai negailėjo plojimų, juoko ir gerų emocijų. Festivalyje dalyvavo ir šios pjesės autorius Edmundas Untulis, kuris taip pat negailėjo pagyrų kolektyvui, džiaugėsi šmaikščiomis interpretacijomis ir pakvietė „Cinkelį“ į Skuodą, kad ir skuodiškiai galėtų išvysti šį spektaklį. Festivalio komisijos sprendimu „Cinkelis“ buvo išrinktas geriausiu ir apdovanotas piniginiu prizu. Kaip sakė vienas komisijos narys, aktorės išprotėjusios, nuplaukusios nuo savo centrinės ašies, fantazija veržiasi per akis, ausis, per plaukus, charakteriai veiksmingi. Džiaugiamės tokiu įvertinimu, kuris skatina veržtis pirmyn ir nepasiduoti.

Festivalyje dalyvavo penki kolektyvai, o šiluviškės pasistengė pasirūpinti ir jų saugumu keliuose. Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkės dėka, galėjome kolegoms iš Skuodo padovanoti šviesą atspindinčių priemonių, užduoti klausimų saugaus eismo tematika, priminti pačias svarbiausias kelių eismo taisykles, instruktuoti kaip saugiai elgtis prie vandens ar viešosiose poilsinėse erdvėse. Džiaugiamės galėdamos prisidėti prie žmonių saugumo, kelių  eismo taisyklių žinių praplėtimo.

Teksto ir nuotr. autorė:

bendruomenės tarybos narė ir „Cinkelio“ aktorė Justina

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us