Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Palanga atidaro vasaros sezoną


Didžiausias šalies kurortas – Palanga – šį savaitgalį pradeda vasaros sezoną. Jo atidarymą žymės penktadienį prasidėsianti šventė „Myliu Palangą“.


Šiemetinė kurorto šventė skelbia, kad visi keliai veda į Palangą. Svečiai raginami atvykti ne įprastomis, o ekologiškomis transporto priemonėmis. Penktadienį mieste rengiamos ekoriedynės, pranešė savivaldybė.

„Pasaulis atsigręžia į ekologiją, šį akcentą pabrėžti norime ir mes. Ekoriedynėmis siekiame paskatinti žmones rinktis ekologiškesnes transporto priemones bei ekologiškesnį gyvenimo būdą – naudoti mažiau automobilių, daugiau vaikščioti pėsčiomis ir neapsiriboti vien dviračiais“, – sakė kurorto šventės režisierius Marius Tumšys.

Penktadienį taip pat vyks Vyrų diena – dešimt vyrų komandų Jūratės ir Kastyčio skvere bandys ištirpdyti ledinių moterų širdis. Ties Nepriklausomybės aikšte prasidės gatvės maisto festivalis.

Aktyvaus bei sveiko gyvenimo būdo propaguotojai bus laukiami ir prie jūros – paplūdimyje vyks mankštos, jogos užsiėmimai, Zumba treniruotės, aktyvios sporto pramogos.

Šiais metais Kurorto šventė sutampa su Vaikų gynimo diena, todėl šeštadienį pajūryje vyks bene didžiausia aitvarų fiesta.

Ties Jūratės ir Kastyčio skveru bus įrengta Šeimų erdvė su teatro palapine, įvairiomis tradicinėmis bei netradicinėmis veiklomis vaikams.

Taip pat užsibrėžta per šventę pasiekti naują rekordą – nuo jūros tilto bus paleista 2019 pašto karvelių.

„Jie yra simbolis, gerosios žinios apie Palangos kurortą, kuris yra atviras visus metus ir labai kviečia atvykti, nešėjai“, – sakė M. Tumšys.

Šeštadienį ant Palangos koncertų salės fasado iškilmingai bus atidengtas populiariosios muzikos atlikėjo Stasio Povilaičio įamžinimo ženklas – jo autografas.

Vakare ties jūros tiltu griaudės fejerverkas, „šoksiantis“ pagal specialų muzikinį takelį.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us