Raseinių naujienų portalas

Politika

V. Pranckiečiui siūlyta tapti Seimo vicepirmininku

Šiuo metu parlamentui vadovaujančiam „valstiečiui“ Viktorui Pranckiečiui siūlyta atsistatydinti ir tapti Seimo vicepirmininku, teigia „socialdarbiečių“ lyderis Gediminas Kirkilas.

„Kiek žinau, jam buvo pasiūlyta“, – trečiadienį Žinių radijui sakė jis.

Kaip sektiną pavyzdį „socialdarbietis“ nurodė praėjusios kadencijos Seimą, kai parlamento vadovas „darbietis“ Vydas Gedvilas, pareikalavus partijos vadovybei, pasitraukė iš Seimo pirmininkų. Jis buvo paskirtas pirmuoju Seimo vicepirmininku, o parlamento vadove išrinkta Loreta Graužinienė.

„Manau, kad ir dabar reikėtų tartis, o ne kokiais nors laiškais keistis, emocijomis“, – teigė G. Kirkilas.

„Bet kuriuo atveju, kas bebūtų Seimo pirmininkas „valstiečiai“ turės mažiausiai dvi Seimo pirmininko pavaduotojo pozicijas“, – pridūrė jis.

Po prezidento rinkimų „valstiečiai“ ėmėsi iš naujo formuoti valdančiąją daugumą ir praėjusią savaitę pasirašė memorandumą dėl koalicijos su Lietuvos socialdemokratų darbo partija bei „Tvarka ir teisingumu“. Šios partijos taip pat laukia prisijungiant Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovų.

Koalicijos memorandume numatyta, kad ministru pirmininku toliau siūlomas Saulius Skvernelis, o Seimo pirmininko postas atitenka „socialdarbiečiams“. 

„Valstiečių“ deleguotas Seimo pirmininkas V. Pranckietis atsistatydinti atsisako.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us