Raseinių naujienų portalas


Kas yra komandiruotė? Žodynas aiškina, kad komandiruotė, tai darbuotojo siuntimas atlikti tarnybinių pareigų ne darbo vietoje. Mūsų rajono naujoji valdžia, regis tam turi kitą paaiškinimą – tai pramoginė kelionė, už kurią sumoka darbdavys (mes, rajono gyventojai). Buhalteriai dar papildytų, kad komandiruotės metu yra mokami dienpinigiai, jei ji vyko savaitgalį – taikytinas dvigubas dienpinigių tarifas, jei vyksta vadovai – jiems mokama dvigubai.  Darbdavys (šiuo atveju – mes) apmoka apgyvendinimo, kelionės, maitinimo išlaidas.

Birželio pradžioje, dėka socialiniuose tinkluose paviešintos informacijos, pastebėta, kad mūsų politikieriai viešėjo Lenkijos respublikoje, Liubartove. Nuotraukose užfiksuoti laimingi mero A. Bautronio, tuo metu laikinai administracijos direktoriaus pareigas ėjusios I. Juknevičienės, tarybos narių A. O. Račenko ir D. Kaupaitienės veidai, tiesa keliavo ir B. Siliūnas, tikriausiai vienintelis darbą dirbęs, tai yra vertėjavęs asmuo. Raseinių rajono merui Andriui Bautroniui buvo išsiųsti klausimai:

1. Kokiu tikslu buvo suplanuota ši komandiruotė į Lenkijos Respubliką?

2. Prašau informuoti, kokie asmenys, kas sudarė delegaciją?

3. Pagal kokius kriterijus buvo atrinkti asmenys, kurie buvo deleguoti atstovauti mūsų kraštą?

Praėjus 13 dienų, rajono meras į nepatogius klausimus neatsakė, nors jį tai įpareigoja daryti Visuomenės informavimo įstatymas.

Mes, peržiūrėję aktyviai pildomą mero socialinę paskyrą, skaitytojams galime pateikti tik foto reportažą apie komandiruotę, t.y. tarnybinių pareigų atlikimą ne darbo vietoje.

Subscribe
Notify of
guest
2 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Jonas

Miestas gražėja – tai visų buvusių valdžių nuopelnas. Meras dirba tik Sabelijai žinomus darbus. Kelionės yra puiku, palyda yra puiki. Valio merui, atidirbinėja savo koalicijos grupuotei. Šaunuolis!

Sabelija

Kokie Jūs žmonės pikti! Konkurentai užsakinėja straipsnius iš pavydo! Miestai gražėja, meras dirba, o Jūs drystat smeižti dėl kažkokios kelionės…. taip apgailėtina…. kiek senoji valdžia keliavo, ir tyliai pinigus dėjo į kišenes… fu. gėda.

Contact Us