Raseinių naujienų portalas

Kita

Žaibo iškrovos ketvirtadienį sukėlė tris gaisrus


Ketvirtadienį Lietuvoje žaibų iškrovos sukėlė tris gaisrus: degė du pastatai ir medis.

Kaip BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė, Kaune nuo žaibo užsidegė gyvenamasis namas Josvainių gatvėje. Jis atvykus ugniagesiams degė atvira liepsna.

Gaisro metu keturių aukštų name nudegė dalis stogo.

Mažeikių rajone esančiame Viekšnių miestelyje užsidegė ūkinis astatas. Nudegė pusė pastato stogo, apdegė viduje buvusi mediena ir šienas.

Šilalės rajone nuo žaibo iškrovos užsiliepsnojo medis.

Taip pat ugniagesiai gelbėtojai aštuonis kartus vyko šalinti ant kelių nuvirtusių medžių: po du medžius nuvirto Vilniaus ir Alytaus apskrityse. Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Tauragės apskrityse – po vieną kartą.

Ketvirtadienį dalyje Lietuvos smarkiai lijo. Neramūs orai prognozuojami ir penktadienį: daugelyje rajonų galimi trumpi lietūs su perkūnija, vietomis lis smarkiai. Kai kur kils škvalas – vėjo greitis sieks 15–20 m/s, galima kruša. Temperatūra kils iki 24–29, pajūryje iki 21–23 laipsnių.

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Remigijus

Su gamtos stichijomis kovoti sudetinga. Reikia imtis maksimalaus saugumo. Vasara perkunija pavojinga ir ukininku pastatams, sienui ir gyvenamiesiems namams. Zinoma, zaibolaidis manau turi buti privalomas kiekvienam statiniui

Contact Us