Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Policija pranešė kokius reidus vykdys šią vasarą

Lietuvos policija skelbia vasaros kontrolės ir prevencijos priemones šalies keliuose:

– Liepos 22–28 d. – Europos kelių policijos tinklo TISPOL (angl. European Traffic Police Network), – krovininių automobilių ir autobusų kontrolės priemonė „Vilkikai ir autobusai“;

– vairuotojų mobiliojo ryšio priemonių naudojimo ir vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolė;

– privalomų saugos priemonių – saugos diržų, saugos šalmų, vaikams vežti skirtų prisegimo sistemų naudojimo kontrolei;

Šuą savaitę iki liepos 21 d. ir rugpjūčio 23–29 dienomis:
– transporto priemonių leistino važiavimo greičio kontrolė. Papildomos leistino važiavimo greičio kontrolė
– saugaus važiavimo, manevravimo, lenkimo, važiavimo per sankryžas kontrolė
– rugpjūčio 23– rugsėjo 8 d. visoje šalyje bus vykdomos pėsčiųjų, dviračių vairuotojų (jų keleivių) eismo saugumo užtikrinimo ir kontrolės priemonės, taip pat vairuotojų pareigų pėstiesiems, dviračių vairuotojams vykdymo užtikrinimas ir kontrolė.

Vasaros savaitgaliais, per Žolinę ir paskutinį rugpjūčio savaitgalį pareigūnai vykdys sustiprintą vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę. Kartu su policijos rėmėjais, bendruomenės atstovais bus siekiama išaiškinti pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejus, nustatyti transporto priemonių vairavimo, kai asmuo neturi teisės vairuoti ar kai iš vairuojančio asmens teisė vairuoti atimta, atvejus, kontroliuoti ir užkardyti šiurkščiausias ir didelį pavojų keliuose keliančius Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Dėkojame neabejingiems eismo dalyviams, pranešantiems policijai apie šiurkščius pažeidimus, galbūt neblaivius vairuotojus, pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejus, ir kiekvienam, kas atsakingu ir drausmingu savo dalyvavimu eisme rodo pavyzdį kitiems.

Eismo saugumas – tai savitarpio pagarba ir atsargumas, visų bendros pastangos, kuriančios saugią aplinką šalies keliuose.

Policijos informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us