Raseinių naujienų portalas

Kita

Alkoholiui užsidirbo skandindamas kačiukus


Kai birželio 15 d. dvi šiaulietės, vaikščiodamos po centrinį Šiaulių miesto parką, čia esančio vandens telkinio pakraštyje pamatė užrištą medžiaginį maišą ir žvilgtelėjo  į jo vidų, radinys pašiurpino – jame buvo dviejų mažų negyvų kačiukų kūnai.

Pasipiktinusios žiauriu elgesiu su gyvūnais, moterys kreipėsi į policiją. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tikimybė nustatyti egzekucijos autorių nebuvo didelė. Kartais yra lengviau ištirti  žmogaus  nužudymą, nei gyvūno – kaip nustatyti, kas jo motina, kas jo šeimininkas, jei nėra jokių identifikavimo žymių – tik  kailio spalva.

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo kruopštų ir skrupulingą darbą: vaikščiojo radinio mikrorajone, bendravo su čia gyvenančiais žmonėmis ir pamažu pradėjo ryškėti nusikalstamos veikos scenarijus. Atsirado žmonių, kurie pastebėjo, kad dingo viename  Vaidilutės g. esančio gyvenamojo namo teritorijoje gyvenusi katė, kuri laukėsi kačiukų. Paskui katė dingo, o kačiukų irgi nebuvo. Policijos tyrėjai apsilankė pas tame name gyvenančią moterį, kuri pripažino, kad jos katė atsivedė 4 kačiukus: vienas dėl silpnos sveikatos mirė, vieną ji padovanojusi kaimynei, o va dviejų neturėjusi, kur dėti. Jų motiną ji išvežusi į kaimą, o štai kačiukus kur nors priglausti vienų išgertuvių metu paprašiusi 41 metų sugėrovo. Už sunkų sveikatos sutrikdymą jau du kartus teistas Šiaulių rajono gyventojas už atlygį sutiko, kur nors juos įtaisyti. Kur – negalvojo. Jam tuokart labai reikėjo pinigų alkoholiui. Gavęs 10 eurų, vyras apsidžiaugė, o problemą išsprendė, kačiukus sukišdamas į pagalvės užvalkalą ir įmesdamas juos  į netoliese esantį vandens telkinį.                      Prieš metus  bausmę už žmogaus perdūrimą baigęs atlikti vyras dabar turės išklausyti teismo spendimo dėl  žiauraus elgesio su gyvūnais. Už tai Baudžiamasis kodeksas numato viešuosius darbus arba baudą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki vienerių metų. 

Šiaulių apskr. VPK informacija

Asociatyvi nuotr.

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Audronė

Nesuprantu kiek bejausmis turi būti žmogus, kad bejėgius mažylius galėtų pražudyti. Atrodo juk mylim, rūpinamės, stengiamės, jog ir maistas būtų kokybiškas ir visavertis, o tie maži pūkuoti kamuoliukai iš viso yra kažkas nerealaus ir mielo

Contact Us