Raseinių naujienų portalas


Čikagos džiazo dvasia…
Nepakartojamas saksofono garsas…
Unikali muzikavimo maniera….
O tai yra:
ISAIAH COLLIER & THE CHOSEN FEW, kartu su Lietuvos džiazo pianistu – Domu Žeromsku ir bičiuliais. Isaiah Collier – gimęs ir užaugęs Čikagos pietuose, nuo pat ansktyvos vaikystės suptas muzikos. Šeimoje, kartu su broliais, muzikuodavo ir jo tėvai. Čikagos džiazo instituto alumnas, ten mokęsis iš Antonio Hart, Ernest Dawkins, Bennie Maupin, James Perkins ir Bobby Watson, bendradarbiavo su Čikagos muzikos legendomis Willie Pickens, Dee Alexander, Maggie Brown, Robert Irving III, Charles Heath IV bei dalijosi scena su Rene Marie, James Carter, Chance the Rapper, Stefon Harris ir daugybe kitų žinomų atlikėjų.

Isaiah priklauso Muzikos kūrėjų pažangos asociacijai (AACM), įkurtai Muhal Richard Abrams. Nors dėl savo kilmės jis laikomas Čikagos tenoro saksofono tradicijos atstovu, savo tikraisiais įkvėpėjais Isaiah Collier laiko saksofonininkus John Coltrane, Kenny Garrett ir Ari Brown. Jau pasirodęs Monterey, Englewood, Sons d’hiver ir Čikagos džiazo festivaliuose, tarptautinės džiazo dienos proga Isaiah koncertavo ir Baltuosiuose rūmuose.

Lietuvoje jis pasirodys su savo grupe „Isaiah Collier & the Chosen Few”, kurioje mušamaisiais groja jo jaunesnysis brolis JEREMIAH COLLIER, taip pat kontrabosininkas JAMES WENZEL ir pianistas DOMAS ŽEROMSKAS, iškart po pasirodymų su šia grupe išvyksiantis į Jungtines Valstijas, kur pradės mokslus Berklio muzikos koledže.

———————————————————————————
Isaiah Collier – saksofonas
Domas Žeromskas – fortepijonas
James Wenzel – boso gitara
Jeremiah Collier – mušamieji

Rugpjūčio 22 d. / ketvirtadienį/, 18 val. Panemunės pilyje

Išankstiniai bilietai parduodami čia: https://tickets.paysera.com/lt/event/isaiah-collier-the-chosen-few-jav-lietuva

Koncerto dieną bilietai brangs.
Bilietai koncerto vietoje bus parduodami 1 val. prieš koncertą.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us