Raseinių naujienų portalas

Kita

Su savivaldybių atstovais, mokyklų bendruomenėmis bus aptariama mokslo metų trukmė


Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) vadovybė su savivaldybių švietimo padalinių ir mokyklų atstovais, taip pat mokinių ir tėvų organizacijų nariais antradienį diskutuos apie mokslo metų trukmę ir kitus ugdymo proceso organizavimo klausimus.

Švietimo ministro Algirdo Monkevičiaus atstovas Kęstutis Butvydas BNS teigė, kad siekiama rasti visoms pusėms tinkamiausią sprendimą dėl mokslo metų trukmės.

„Ministras viešai yra pasakęs, kad rugpjūčio pabaigoje priims sprendimą dėl mokslo metų trukmės. Tačiau prieš tai norime išklausyti, kaip mokykloms pavyko organizuoti ugdymo procesą tiek birželio mėnesį, tiek visus metus, su kokiais sunkumais susiduria mokyklos, kokios sėkmingos patirtys, lūkesčiai ir nuomonės“, – sakė K. Butvydas.

Pasak jo, tai ketvirtas toks susitikimas, jie rengiami nuo liepos. Antradienį per susitikimą ministrą A. Monkevičių pavaduos viceministras Valdemaras Razumas. 

Lietuvos savivaldybių asociacijos duomenimis, du trečdaliai savivaldybių palaiko mokslo metų trumpinimą, tačiau kol kas švietimo ministras nebuvo linkęs trumpinti mokslo metų.

Pagal numatytus planus, šiemet mokslo metai pradinukams truko 35, vyresniems moksleiviams – 37 savaites. Prieš dvejus metus mokslo metai buvo trumpesni trimis savaitėmis.

 Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us