Raseinių naujienų portalas

Kita

A. Monkevičius pradeda susitikimus su šalies mokyklomis, planuose ir Raseiniai


Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius penktadienį pradeda kiekvieną savaitę vyksiančius susitikimus su šalies mokyklomis.

„Suprantu, kad prasidėjus mokslo metams mokykloms kyla nemažai iššūkių ir klausimų. Apie tai turime kalbėti kartu, susitikus. Todėl savo darbotvarkėje rezervuoju kiekvieną penktadienį vykimui į mokyklas“, – sakė ministras.

Pirma stotelė A. Monkevičiaus maršrute – Alytus, kur jis susitiks su Dzūkijos pagrindinės mokyklos ir šv. Benedikto gimnazijos bendruomenėmis. 

Artimiausiomis savaitėmis ministras planuoja apsilankyti Raseiniuose ir Mažeikiuose. 

Vizitų metu A. Monkevičius daugiausia ketina lankyti bendrojo ugdymo mokyklas, tačiau planuoja užsukti ir į profesinio mokymo įstaigas bei pedagogų rengimo centrus.

Rugpjūčio pabaigoje vykusiose derybose tarp ministerijos vadovybės ir pedagogų profsąjungų dėl mokytojų algų kėlimo ir darbo krūvio mažinimo ministras A. Monkevičius yra žadėjęs lankytis mokyklose ir tikrinti, kaip mokyklų vadovai sprendžia šiuos klausimus. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us