Raseinių naujienų portalas

Kita

Autoįvykyje nukentėjusi moteris prašo padėti surasti iš avarijos vietos pasišalinusį kaltininką


Rugsėjo 6 d. penktadienį, 21:24 val. automagistralėje ties Raseiniais, Kaunas – Klaipėda 169 km., užregistruotas autoįvykis, kurio metu nukentėjusi transporto priemonė, lenkimo metu buvo taranuota ir vertėsi į griovį. Baltos spalvos automobilis nustūmęs automobilį nuo kelio, trumpam stabtelėjo, tačiau iš įvykio vietos pasišalino.

Automobilyje važiavo šeima su mažamečiais vaikais. Moteris gydytis išvežta į Kauno akademines klinikas.

„Ačiū Dievui, vaikai – gyvi ir sveiki, aš pasveiksiu. Automobilis, deja netaisomas. Pati avarija įvyko per kelias sekundes, nieko nespėjome užfiksuoti. Atsidūrę griovyje pirmiausiai puolėme žiūrėti savo vaikų, vyras išlipęs iš mašinos matė, kad balta mašina įjungusi avarines truputį pastovėjo ir nuvažiavo. Skubėjom apžiūrėti vaikų, senelio, kol iš mašinos iškėliau mažytę, automobilis nuvažiavo. Padėti sustojo pro šalį važiavę žmonės. Mums labai reikalinga aplinkinių pagalba, kad padėtų rasti tą vairuotoją“- kalbėjo nukentėjusi moteris.

Nukentėję žmonės prašo visus, kurie rugsėjo 6 d. (penktadienį) 21:24 val. važiavo automagistrale Kaunas – Klaipėda, 169 km., ties Raseiniais, ir turi vaizdo registratorius, pasidalinti informacija, kuri padėtų nustatyti chuliganiškai pasielgusį vairuotoją.

Informaciją galite suteikti telefonu: +370 600 54211, el.paštu: rasabmw@gmail.com

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us