Raseinių naujienų portalas

Kita

Mokėsi gyventi be smurto


Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyrius (Raseiniuose), vykdydamas  projektą „Gyvenkime be smurto“,  rugsėjo 4 d. organizavo seminarą   „Kaip išmokti tinkamai reikšti pyktį“, skirtą už smurtą teistiems asmenims.

Renginyje dalyvavo Raseinių r. savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas. Buvęs komisariato vadovas pabrėžė, kad tokio pobūdžio projektai ir mokymai labai naudingi ir reikalingi, siekiant sumažinti smurto artimoje aplinkoje atvejus. Raseinių r. policijos komisariato vyriausiasis tyrėjas Darius Jonaitis supažindino su smurto statistika 2018-2019 metais, įvardijo teistų už smurtą asmenų skaičių ir priežastis.

Seminarą apie pykčio valdymą vedė Šeimos santykių instituto psichologė Rasa Pietarienė, kuri analizavo tradicines ir dažniausiai pasitaikančias problemas, su kuriomis susiduria šeimos, – tai pykčiai, sutuoktinių konfliktai, su smurtu susijusios situacijos. Aptarus įvairias problemas buvo pateikti pasiūlymai, kaip reikėtų elgtis, spręsti susidariusią krizinę situaciją šeimoje, kaip pažinti save ir padėti sau.

       Renginio pabaigoje palinkėta padėti vienas kitam kasdieniniame gyvenime, visiems stiprybės, supratimo ir drąsos kalbėti apie tai, kas skaudina ir neramina.

       Renginį  vedė ir svečius pristatė Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriaus specialistė Dalia Selvenienė. Projektą finansavo Raseinių rajono savivaldybė.

Reda Janonienė

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us