Raseinių naujienų portalas


                „Visi suaugusieji kadaise buvo vaikai. (Deja, tai prisimena tik nedaugelis.)“

             Mažasis princas, A. de Saint-Exupery

Vaikai – tai mūsų ateitis. Jei kaime liks gyventi žmonės, gims vaikai, jaunoms šeimoms bus čia gera gyventi – kaimas gyvuos, jis bus patrauklus, todėl Gervinės kaimo bendruomenė kasmet puoselėja ir turtina gana didelę viešąją erdvę prie bendruomenės namų, o prie to prisideda ir Raseinių rajono kultūros centras Gervinėje. Ypatingas dėmesys skiriamas viešųjų erdvių sutvarkymui, aplinkos gražinimui, statomų skulptūrų ar kitų sporto, poilsio ar laisvalaikio įrenginių įrengimui.

Šiais metais Gervinės kaimo bendruomenė parengė ir įgyvendino projektą „Bendruomeniečių akcija – vaikų džiaugsmas gamtoje“ pagal Raseinių rajono savivaldybės įgyvendinamą priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Projekto tikslas – praplėsti vaikų užimtumo erdvę ir kurti jaukią viešąją erdvę – parką, pastatant medinį vaikų žaidimų namelį bei įrengiant laipiojimo sienelę.

Rugsėjo 20 d. Gervinėje vyko RRKC Gervinėje organizuojamas vakaras „Muzikos garsuose“, kurio metu su būriu susirinkusių vaikų, močiučių, mamyčių bei senelių, perkirpus juostelę, iškilmingai buvo atidaryta atnaujinta bei praturtinta vaikų žaidimų erdvė. Vaikai nekantraudami įsikūrė naujame žaidimų namelyje ir puikiai jį įvertino, aplinkiniams skirdami savo šypsenas ir juoką.

Visi gavę dovanų po šviesą atspindintį žaisliuką bei atšvaitą pagal įgyvendinamą „Eismo saugumas bendruomenėse“ projektą ir prisiminę kaip taisyklingai juos naudoti, buvo pakviesti ramiam vakarui „Muzikos garsuose“.

Nė viena šventė, susibūrimas ar vakarojimas neapsieina be dainos, šokio, muzikos garsų, todėl sprendžiant užduotis, klausantis muzikos ir atsakinėjant į įvairiausius klausimus dalyviai pasitikrino, ką jau žinojo apie mus kasdien supančius garsus, kiekvienas sužinojo kažką nauja.

Muzika – universali žmonijos kalba…, o kalbantis kyla pačių įdomiausių idėjų, kurias mes pasiruošę įgyvendinti.

Projekto autorės:

Gervinės kaimo bendruomenės pirmininkė Jūratė Garliauskienė,

Raseinių rajono kultūros centro Gervinėje kultūrinių renginių organizatorė Žaneta Vaištarienė

Teksto autorė:

RRKC Gervinėje kultūrinių renginių organizatorė Žaneta Vaištarienė

Teksto nuotraukos Žanetos Vaištarienės ir Jūratės Garliauskienės

Subscribe
Notify of
guest
2 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Modesta

Labai džiaugiuosi, kad namelis išliko natūralios spalvos. Tikrai medieną galima apsaugoti ir be ryškiaspalvių dažų. Mes savo namelį medyje pagražinome remmers.lt įsigytais aliejais medienai. Vaikams tas namelis suteikia nenusakomą džiaugsmą

Ilma

Labai džiaugiuosi, kad namelis išliko natūralios spalvos. Tikrai medieną galima apsaugoti ir be ryškiaspalvių dažų. Mes savo namelį medyje pagražinome remmers.lt

Contact Us