Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Kaip pateisinti praleistas pamokas?

        

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamento Raseinių skyriaus specialistai primena, kad nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. nebegalioja pažymos forma 094/a, kuria buvo pateisinama vaiko, pilnamečio mokinio, studento neatvykimas į ugdymo įstaigas. Mokyklų steigėjai, mokyklų savininkai ir kitos įstaigos, teikiančios formaliojo ir neformaliojo ugdymo paslaugas, turėjo pasirengti tvarkas, kurios nustatytų, kaip nuo šių metų rugsėjo 1 d. pateisinamas neatvykimas dėl ligos.

Norime atkreipti dėmesį, kad Švietimo, mokslo ir sporto ministerija yra parengusi rekomendacijas dėl pamokų pateisinimo, panaikinus pažymos formą. Šias rekomendacijas galima rasti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos tinklalapyje (https://www.smm.lt/web/lt/tevams/mokiniu-lankomumo-apskaita).

Primename, kad tėvai informaciją apie vaiko apsilankymus asmens sveikatos priežiūros įstaigoje gali peržiūrėti ir atsispausdinti prisijungę prie vaiko asmeninės paskyros E. sveikatos sistemoje adresu www.esveikata.lt.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us